Rüyada İğ Başı Görmek

Nablusi Rüya Tabirleri: İğ başı işinizde sebaat göstermeye, misafir için rehbere, ticarette mala, bekâr için evlenmeye işaret eder.

Kadının iğ başını kaybettiğini görmesi

Bir kadın iğ başını kaybettiğini görse ve kendisi de evli ise eşinden ayrılacağına işaret eder. Veya onun evli bir kızı varsa onun boşanacağına delalet eder.

Eğer o kadın rüyada iğin başını yine iğe geçirdiğini görse, kocası yine ona danışarak tekrar nikâhına alır.

Eğirdiği ipliği bozduğunu görmek

Rüyada eğirdiği ipliği bozduğunu gören kimse, sözünden cayar.

 

İğ Başı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir