Rüyada Bomba Görmek

Ayrıca bkz: Bombardıman

Rüyada bomba görmek, boş yere para harcayıp sonra bunun sıkıntısı çekmek anlamına gelir.

Rüyada bombayı patlamış görmek fakirliğe ve işlerin bozulmasına işarettir.

Rüyada el bombası görmek, bir sır yüzünden aile içinde kavgaların çıkacağına işarettir.

Rüyada büyük bir bomba görmek, işlerini birinin emri altında yönetmeye habercidir.

Rüyada bomba satmak, zenginlik içinde bir yaşama işarettir. Bir yeri bombalamak, saygınlığın artmasına yorumlanır.

Rüyada bomba satın almak, sağlığın hafif şekilde bozulacağına; kutu içinde bomba görmek sıkıntılı günlerin geleceğine işarettir.

Rüyada bombayı kurcalamak, bir tehlikeyle karşı karşıya olmaya yorumlanır.

Ayrıca bkz: Barut

Rüyada bombayı patlamış görmek, fakirliğe ve işlerin bozulmasına işarettir. Rüyada eline bomba alan kişi, başkaları için zararlı olabilecek bilgilere erişir. Bomba gizli bir işin açıklanması ile yorumlanır.

Rüyada bir bombanın patladığını görmek, eğer kişinin kendisine bir şey olmamış ise gizlediği bir sırrının açığa vurulacağına delalettir. Kendisi yaralanmış ise bu işten zarar göreceğine delalettir.

Rüyada kendisinin elindeki bir bombayı patlatmak için bir yere attığını görmek, başkasına ait bir sırrı açıklayacağına delalettir.

Bomba

“Rüyada Bomba Görmek” üzerine 12 yorum

 1. Ben bu tabirde istediğimi bulamadım da ben rüyamda bazı askerler evimize girip bombaları patlatıyor ama bombalar ses dahi çıkarmıyorlar. Böyle bir rüya gördüm, bir de bunun açıklamasını yaparsanız sevinirim.

  1. Ben hap şeklinde bomba gördüm. Ne zaman patlayacağı belli olmayan ve bu bomba bizim evin içinde duruyordu. Bomba da çok büyük patlama yapacak bir bombaydı.

  2. Rüyamda yaylada geziyorduk oynuyorduk arkadaşlarla bir asker sesleniyor arkadaşlarımı bağlıyorlar Ben kaçıyorum önüme bomba atıyor ama patlamıyordu acaba anlamı ne

 2. Merhaba ben rüyamda camideydim. Caminin bir kısmında, eski tarihi binası varken bir kısmı yeni inşa edilmiştir. Camideyken tarihi kısmı bombayla patlatılarak yıkılıyor. Yeni binaya bir şey olmuyor. Ben de telaş içinde koşturuyorum. Ama bana da bir şey olmuyor, uyanana dek. Teşekkür ederim.

 3. Rüyamda belli bir adamlardan bomba koruduğumu görüyorum. Bu bombayı eski lisemde saklıyorum. Bombayı bulamıyorlar.

 4. Merhaba, ben rüyamda kötü kişiler eve bomba döşemişti. Bu arada bizim evde Ermenek’te ölen işçilerimizin cenazesi vardı. Biz bomba olduğunu duyunca kaçıyorduk ama en sonunda bomba patlamıyordu. Bunun açıklamasını yaparsanız çok sevinirim.

 5. Bulunduğum şehir bombalanıyordu. Rüyamda kaçışıyordu millet ama patlama sesleri duyuyordum sadece. Sonra bir eve sığınıyorum. Askerde olan nişanlımı görüyorum, ona sarılıyorum. Bunun açıklamasını yaparsanız sevinirim.

 6. Elimde bomba vardı evde patlamasın diye binanın içine attım. Sonra büyük bir patlama oldu ama bizim eve bir şey olmadı, sadece binadaki elektrik yeri patladı.

 7. Biz ailece Karadeniz’e tatile gidiyoruz. Orada kardeşim derin denizin üstündeki sarı fileye çıkıyor. Koşa koşa onu alıyorum sonra denize gidiyoruz. Denizden dönüşte kırmızı bir arabaya gidiyorlar, önünden duman çıkıyor. Ben de arabanın modeli öyle sanıyorum. Ama arkadan gelen otobüs kendini ateşe vermiş su tutuyorlar. Sonra ben koşuyorum hortuma takılıyorum. Biri bana doğru sigara atıyor sonra bir eve sığınıyorum. Bu ev bizim tatil evimizmiş. Kardeşimin montunu alıyorum cebinden silah çıkıyor. Biri kardeşimin oyuncak, birisiyse gerçek gibi oradan temizlemeye gelen kadın alıyor. “Bak böyle” diyor lazer çıkartıyor. Annemi görüyorum aşağı iniyorum. Kadın çantasını alıp “Ya bende bomba varsa ne yapacaksın?” diyor. Ben de “Besmele çekeceğim” diyorum.

 8. Ben aradığımı bulamadım bir dağda bizde vardık bombanın patlayacağını biliyorduk bir sürü bomba dizmişler her yerden bomba patlamaya başladı bizde sakin bir şekilde yürümeye başladık sonra komşularımız ne oldu dedi bizde bomba patladı dedik sonra bombaların patladığı yere doğru bir çocuk yürümeye başladı ve patladı çok garip bir rüyaydı. Lütfen benim rüyamı yorumlar mısınız?

 9. Evimdeydim ablam annem ve ben oturuyorduk. Ablam evimize bomba getirmişti alıp götüreceğim diye. Ama bomba el bombası değil kumandalı bombalardan annem sakın buna basma dedi anında patlar dedi. Baya panik yaptım ve bastım patlamadı ama birkaç saate patlayacak. Bende biz ölmeyelim diye bombayı ve kumandayı alıp karşı sitenin bahçesine attım. Bu eski evimdi, anneme de haber verdiğimde annem baya kötü oldu. Onların yanına geçtiğimde ise oturduğum ev şimdiki evimdi. Gecenin bir vaki annem balkondan bir aşağı kat atlayıp durumu komşuya haber verdi ve yanına indim bana dedi ki aşağı iniyorum gelme. Nasıl inersin ben sana bir şey olmasın diye attım o bombayı aşağı dedim. Ablamda dedi ki bu bomba patlarsa mersin diye bir şey kalmaz. Bende dedim ki sus gerizekâlı aptal kız sen getirdin bu bombayı diyorum… Sonra diyorum anca beraber kanca beraber sen gidiyorsan bende gidiyorum orada da kalıyor uyandığımda çok kötüydüm. Açıklayın lütfen…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir