Rüyada Patlama Görmek

Bazı kişiler sizi hayal kırıklığına uğratacak. Patlama sonucu insanların yaralandığını gördüyseniz yapmadığınız birşey için suçlanabilirsiniz.

Herkesin ilgisini uyandıran büyük haber, olaydır.

Başka insanların davranışları sizi hayal kırıklığına uğratacak. İnsanların yaralandığını gördüyseniz, bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir.

Başka insanların davranışları sizi hayal kırıklığına uğratacak. İnsanların yaralandığını gördüyseniz, bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir.

Patlama kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Patlama Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda hastanenin önündeyim. Birden bir gürültü geliyor. Arkama baktığımda hastanenin arkasında bir evden bir patlama sesi camlardan bir ateş çıkıyor ve deprem oluyor. Çok gürültü var ama ölen etrafa kaçışan insanlar yok. Yıkılan hiçbir yer yok. Sadece sarsıntı ve gürültü daha sonra başka bir rüyaya geçiyorum. Başka bir yerde görüyorum kendimi. Yorumlarsanız sevinirim.

  2. Merhaba, rüyamda eski evimizde bir patlama gördüm, kapı girişinde bir kedi vardı, kucağımda bir bebek vardı, tam kapıdan içeri girdim patlama oldu ve beni evin içine doğru bebekle birlikte fırlattı. Gözlerimi açtığımda bebeği korumuştum kucağımdaydı ama evdekilere “Orada bir kedi var” dedim ama o kedi yok olmuştu. Ben ağlıyordum, bebek iyiydi ve telefonla herkes beni aradı mesaj çekti. Rüyamda bir kadın benim saçlarımı okşuyordu böyle gördüm. Ne anlama geliyor acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir