Rüyada Vida Görmek

Tiflisi Tabirleri: Çağdaş Ulema: Vida görmek; sahip olduğunuz şeyler konusunda dikkatli olmanız gerektiğine…

Vida bükmek; biriyle daimî bir ilişkiye gireceğinize…

Gevşemiş vida görmek; bol kazançlı bir işinizin risk altında olduğuna…

Vidayı kaybetmek; kazançlı bir iş ilişkinizin bozulacağına işarettir.

Vida kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Vida Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda atölye gibi bir yerde çalışıyorum fazla mesaiye kalmışım, oradakiler çalışıyor diye. Birde yol üzerinde tank gibi her yeri demir olan bir arabadan vida sökmüş başkası “İşte bu vidadan” diye bana gösteriyor. Ben de “Bu vida özel bir vida” diyorum.

    1. Rüyamda kablo ucundaki tel ve vida çıkmıştı. Ben de onları birleştirmeye çalıştım. Fakat biraz gevşek kaldı.

  2. Rüyamda kablo ucundaki tel ve vida çıkmıştı, ben de onları birleştirmeye çalıştım fakat biraz gevşek kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir