Rüyada Şehirler Görmek

Tiflisi Tabirleri: Cabir Mağribî: İsimlerine göre aşağıdaki şehirlerde veya ülkelerde olmanın şu şekilde rüya tabiri yapılır.

Bulgar şehirleri; çok sevdiğiniz insanlar tarafından ihanete uğrayacağınıza işaret eder.

Irak şehirleri; ne zamandır dilediğiniz malların sahibi olacağınıza ve aynı zamanda maddi durumunuzda bir iyileşme yaşayacağınıza işaret eder.

Harezm şehri; yeni başladığınız işlerin bir parça da olsa kötü bir duruma sürükleneceğine delalet eder.

Hindistan şehirleri; kısmetinizde olan şeylerin biraz zaman sonra ve gün ışığıyla geleceğine delalet eder.

Horasan şehirleri; işinizde bir ferahlamayla karşılaşacağınıza ve her şeyin dilediğiniz gibi gelişeceğine işaret eder.

Maveraünnehr şehirleri; itibarınızın artacağına, bir terfi alacağınıza ve etrafınızdaki saygınlığınızın artacağına delalet eder.

Taberistan şehirleri; size hiç de kolay gelmeyecek bazı durumlarla karşılaşacağınıza, bunlarla baş etmeye çalışırken de çok yorulacağınıza işarettir.

Türk şehirleri; hısımlarınızın karşısında galip geleceğinize, onların sizin için düşündükleri bütün planları alt edeceğinize işaret eder.

Şehirler kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir