Rüyada Şehirler Görmek

Tiflisi Tabirleri – Cabir Mağribî; İsimlerine göre aşağıdaki şehirlerde veya ülkelerde olmanın rüya tabiri şu şekilde yapılır:

Rüyada Bulgar şehirlerini görmek; çok sevdiğiniz insanlar tarafından ihanete uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyada Irak şehirleri görmek; ne zamandır dilediğiniz malların sahibi olacağınıza ve aynı zamanda maddi durumunuzda bir iyileşme yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Harezm şehrini görmek; yeni başladığınız işlerin bir parça da olsa kötü bir duruma sürükleneceğine delalet eder.

Rüyada Hindistan şehirlerini görmek; kısmetinizde olan şeylerin biraz zaman sonra ve gün ışığıyla geleceğine delalet eder.

Rüyada Horasan şehirlerini görmek; işinizde bir ferahlamayla karşılaşacağınıza ve her şeyin dilediğiniz gibi gelişeceğine işaret eder.

Rüyada Maveraünnehir şehirlerini görmek; itibarınızın artacağına, bir terfi alacağınıza ve etrafınızdaki saygınlığınızın artacağına delalet eder.

Rüyada Taberistan şehirlerini görmek; size hiçte kolay gelmeyecek bazı durumlarla karşılaşacağınıza ve bunlarla baş etmeye çalışırken de çok yorulacağınıza işarettir.

Rüyada Türk şehirlerini görmek; hısımlarının karşısında galip geleceğinize ve onların sizin için düşündükleri bütün planları alt edeceğinize işaret eder.

Ayrıca bakabileceğiniz rüya tabirleri: Şehirli, Irk

Şehirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir