Rüyada Şehirli Görmek

Rüyada köyde şehirli birilerini görmek bir yere gelecekyeni insanlara, yeni fikirlere ve yeni bir bakşaçısına delalet eder. Rüya sahibi gelecek olan bu yenilik ile birlikte ufkunun açıldığını farkeder.

Rüyada şehirde hiç tanımadığınız başka şehirli insanları görmek ve rüyada bundan rahatsız olmak rüya sahibinin yaşadığı yere gelecek olan huzursuzluğa işaret eder. Yeniliklere çok açık olmadığını gösterir.

Rüyada şehirli insanların bulunduğunuz yere neşe ve renk getirdiğini görmek, rüya sahibinin kendi başına çözemediği bir konu hakkında etrafındaki bilir kişilerden yardım alacağını gösterir.

 

Şehirli kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir