Rüyada Boğa Görmek

Ayrıca bkz: Boğa Güreşi, Boğa Dövüşçüsü

Rüyada görülen boğa, kuvvet ve heybetin timsalidir. Bu sebeple rüyada boğa görmek, iş hayatında muvaffakiyete alamettir ve insan için kuvvettir.

Rüyada kızgın bir boğa görmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada görülen boğa güreşi olumlu yönde bazı değişikliklerin olacağının habercisidir.

Rüyada kızgın bir boğa görmek ne demek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir.

Boğa

“Rüyada Boğa Görmek” üzerine 12 yorum

  1. Uzaktan gelen, çok iri içlerinde birkaç köpek olan, çok hızlı koşan, çok sayıda boğa ve onlardan kaçmayı düşündüğümde hemen yakınımda belirmeleri ve üzerine çıkmayı düşünüp gerek duymadığım bir taş kupası.

  2. Küçük bir gece kondu da oturuyorum. O benim önceden oturduğum gecekonduydu bundan eminim. Eşim bağırıyordu, feryat ediyordu ama ne dediğinin anlamıyorum. Cami açıp baktım. İri yarı, boynuzlu, siyah, kızgın bir boğa evin duvarına öyle vuruyor ki ev yıkıldı, yıkılacak. Ben de camdan bakınca boğa cama doğru bana saldırıyordu. Boynuzundan tutmaya çalıştım sakinleşsin diye ama nafile. Durum, rüyam bundan ibarettir. Allah rızası için yardımcı olun.

  3. Rüyamda beni boğanın boynuz darbelerini vurarak gördüm. Yerde boynuzluyordu. Bunun anlamı nedir? Lütfen beni bilgilendirin.

  4. Rüyada boğa tanımadığım bir adamı boynuzlarının üzerine alıp yere çarpıyordu. Ben de oradan otobüsün içinde yoldan geçiyordum. Trafik sıkışıktı o arada gördüm.

  5. Boş bir alan tel örgülerle çevrili, bu alanın içinde siyah, kızgın bir boğa var. Boğaya bakmak isterken tel örgülerin içine düşüyorum ve boğa çıldırmış gibi üzerime geliyor koşarak, köşeye yapışıyorum ama tutunduğum yerin altı uçurum ve uçurumun altı berrak bir su, boğa üzerime gelirken tel örgülerden uçuyor ve suyun içine düşüyor. Ben elimi bıraksam suya düşeceğim ve arkadaşımdan yardım istiyorum, beni duymazlıktan geliyor. En sonunda bana elini uzattı ve kurtuldum.

  6. İyi günler, gördüğüm rüyada bir grup arkadaş yürürken biranda gördüğümüz büyük bir boğa bize saldırır. Hep beraber kaçtık, ancak boğa bize yetişti. Ben de boğaya biber gazı sıkarak etkisiz hale getirdim. Saygılarımla.

  7. Ben rüyamda parktayım arkadaşımla eve giderken siyah bağlı bir köpek gördüm. Köpek beni kovalıyor, ben bisikletimle eve doğru gidiyorum. Kapının önüne gelince köpek büyük, kızgın bir boğaya dönüşüyor sonra boğanın boynuzlarından tutarak kafasını koparıyorum. Sonra boğa yavru köpeğe dönüşüyor ama ön ayakları kopuk. Sonra arkadaşım geliyor ve “O köpeği iyileştir. Senin olsun” diyorum. Rüyam bu kadar. Lütfen tabirini yazınız, korkuyorum.

  8. Rüyamda siyah kızgın boğa üstüme koşuyordu yerde sırt üstü yatan aynı siyahlıkta bayan vardı

  9. Kırda boğanın yolu üstüne namaza duruşum. Namaz kılarken boğa gelip kızgın kızgın çevremde dönmeye başladı. Ağzından köpükler geliyordu. Namazı bırakıp bir sopa alıp boğayı kovaladım ve uyandım…

  10. Rüyamda kızgın bir boğa saldırmaya çalışıyor. Demirden çakılı bir direk boğanın bana vurmasını engelliyor. Bulunduğumuz yer arenaya benzer bir yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir