Rüyada Böğürtlen Görmek

Ayrıca bkz: Ahududu

Bir kimsenin rüyada böğürtlen toplayıp yediğini görmesi, nimete ve evlenmeye delalet eder.

Rüyada böğürtlen yediğini görmek; çok mutlu olmaya, rızık bolluğuna ve yakında mutlu bir evlilik yapmaya işarettir.

Rüyada böğürtlen toplayıp yediğinizi görmek, bir evlilik yüzünden kişinin ailesi ile diğer bir aile arasında yakınlık olacağına delalet eder.

Rüyada olgunlaşmış böğürtlen yemek, yapılacak bir evlilik sayesinde çeyiz, para ve mal elde edinileceğine işarettir.

Böğürtlen

“Rüyada Böğürtlen Görmek” üzerine 11 yorum

 1. Ben rüyamda kız kardeşimle birlikte ara yolda yürürken bir evin bahçesinde olgunlaşmış böğürtlen görüyorum ve yiyorum. Kız kardeşim de yemek isterken böğürtlen ağacı yere düşüyor. Kardeşim yiyemiyor evin sahibe de bizi görüyor ve kızıyor ama bize bir şey demiyor. Kardeşim böğürtlen ağacını yere düşürünce gerçek hayatta vefat eden biri bir bayan gelip yanımıza bize kızıyor, ben de sinirleniyorum. “Bunlar sizin mi, sanki? Yol kenarında kendiliğinde oluşmuş şeyler” diyorum ve arkamı dönüp gidiyoruz. Ben o sırada kardeşime “Ben kimseden korkmam, ne derlerse desinler” diyorum. Yürümeye devam ediyoruz, karşımızdan bir araba geliyor ve içinde eski nişanlımla bir tane kız görüyorum ve kardeşim “Bu adamı bırakıp gittin malın birisiyle evlendin” dedi bana. Ben de “Zaten boşanacağım ondan” dedim ve uyandım. Acaba ne anlama geliyor, bu? Yorumlarsanız sevinirim, birde arabanın içindeki benim eski nişanlımdı ve ben ondan ayrıldım. Şu anki eşimle evlendim. Çok merak ediyorum yorumunu. Lütfen cevaplayın en kısa zamanda.

 2. Kardeşim reklamdan yorumlar görünmüyor ve reklamları kapatma gibi bir şansın yok. Böyle bir saçmalık mı olur ya düzeltin.

  1. Merhabalar,

   İşletim sistemimizden rüya tabiri okurken herhangi bir reklam bozukluğu göremiyoruz.

   Size yardımcı olabilmemiz için hangi tarayıcıyı kullandığınızı söyleyebilir misiniz bize? Örneğin; Chrome, Firefox, İnternet explore, safari gibi. Eğer bunlarla ilgili bir problem olmadığına eminseniz işletim sisteminizde bir sorun olabilir. En yüksek ihtimal ise bilgisayarınıza virüs girmiş olmasıdır. Bu durumda güncel bir antivirüs programıyla genel bir tarama yapmayı deneyiniz.

   Not: Herhangi bir sorun karşısında iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   İyi günler dileriz.

 3. Komşumuz olan bir bayan beni rüyasında görmüş. Rüyaya göre evinin önündeki kendi dikip büyüttüğü böğürtlenleri dalıyla beraber koparıp gittiğimi görmüş. Bana seslenmiş “Ne yapıyorsun sen?” diye. Ben de hiç konuşmadan gitmişim… Beni gören bayanın kızıyla da sevgili olmuştuk. Bu rüya zamanı ayrılmıştık ve ben çok zor bir dönemden geçiyordum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Rüyamda kızımla beraber böğürtlen toplayıp yiyorduk ama daha sonradan böğürtlenlerin zehirli olduğunu söyleyen bir bayan vardı ve kollarıma yapışmıştı hepsi. Kadın doktora gitmem gerektiğini söylüyordu acele bir şekilde. Daha sonradan da kızımın da tek kolunda gördüm böğürtlenler yapışmıştı. Kadının verdi su vardı kendiminkilerini temizledikten sonra kızımınkileri fark ettiğim de onları da temizledim o suyla, kızımı temizlerken su yere döküldü ve sadece elinin üzerinde birkaç tane benek gibi kaldı, elimdeki su ile onları ovaladım. Kadın belli zaman sonra tekrar gelmem gerektiğini söyledi kızım için özellikle. Bana bunu yorumlar mısınız?

 5. Rüyamda böğürtlen kırmızı sulu, toplayıp yiyorum. Birde elma ağacı var. Elmalar yeşil, kırmızı, olgun ama ondan yemedim. Ağacın üstü elma doluydu. Arılar çoktu. Muhteşem tat bıraktı ağzımda, gerçekten yedim sanki.

 6. Ben rüyamda çok fazla büyük böğürtlen gördüm hatta aralarından bir tane seçmeye çalışıyordum.

 7. Yakın bir zamanda kanser hastası bayan komşum vefat etti. Arabamla eve gelirken vefat eden komşumun evinin yıkıldığını gördüm. Sorduğumda daha büyük 2 katlı bir ev yapacaklarını söylediler. Yıkılan arsanın sur tarafına tek gözlü ve önü genişçe bir avlu yapmışlar, evde dut ağacına yaslanmış şekilde duruyor. Krem ve mavi renge boyamışlar. Ben eve gidiyorum. Büyük bir poşet dolusu oyuncak alıp komşuma geçiyorum ve elimdeki oyuncakları çocuklar istedikçe veriyorum. Bir bahçede böğürtlen ağacı görüyorum, kayınvalideme toplamak istiyorum. Bekar olan görümcem bahçeye girip kollu kazağının içine koyup topluyor. Sizden yorum bekliyorum.

 8. Ben rüyamda böğürtlen yediğimi gördüm çok güzel bir tadı vardı. Birde aynı rüyada sevdiğim çocuğu gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir