Rüyada Afet Görmek

(Ayrıca Bakınız; Sel)

Rüyada doğal afetlere maruz kaldığını görmek, dini inanışları terke ve günah işlemeye delalet eder. Bu rüya kişi için bir ihtar değerinde de olabilir. Bu nedenle kişi kendisine dikkat etmelidir.

Rüyanızda bir yerin afete uğradığını görmek, sıkıntılı anlar geçireceğinize ve işlerinizin bozulacağına işarettir.

Rüyada doğal afetlere maruz kaldığını görmek ne demek, ibadetlerde gevşek davranmamaya, dikkatli olmaya ve tövbe etmeye de yorumlanabilir.

Rüyada sel görmek, salgın hastalığın habercisi; yangın gibi bir felaketi görmek, dini ödevlerinizi yerine getirmediğiniz için büyük bir günaha girdiğinin işaretidir.

Rüyada sel, deprem gibi doğal afetleri görmek, kişinin yaşamıyla ilgili çok büyük değişiklikler ve yenilikler olacağına yorumlanır.

Rüyada bulunduğunuz şehrin doğal afetlere maruz kaldığını görmek, iş hayatınızda yapacağınız hatalar yüzünden maddi olarak kayıplara uğrayacağınıza işarettir.

Afet

“Rüyada Afet Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba rüyamda ilk önce bir köprüdeydik. Ailem ve akrabalarımla tahta bir köprü sonra ben köprüden geçtim, aşağı indim. Suyu başta görmüştüm ama indiğimde köprünün altında su yoktu. Karşıya baktım, binaları içinde insanlar varken yıkıyorlardı, arkasından köprüye de bir şey oldu. İlk ortancı dayımın daha sonra da küçük dayımın eşinin düştüğünü ama bir şey olmadığını gördüm. Annemleri bulamadım. Eğer bir, iki yorum yaparsanız çok memnun olurum. Aklıma takılan, evleri bir şey yıkıyormuş gibiydi, deprem değil gibiydi. Köprüde öyle olunca deprem gibi hissettim…

  2. Rüyamda çok şiddetli deprem oluyor. Ben her yerin yıkılacağını düşünürken hiçbir yer yıkılmıyor. Ben de burnum bile kanamadan çıkıyorum. Bu ne demektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir