Rüyada Afet Görmek

( Ayrıca Bakınız; Sel)
Rüyada doğal afetlere maruz kaldığını görmek, dini inanışları terke ve günah işlemeye delalet eder.
Bu rüya kişi için bir ihtar değerinde de olabilir. Bu nedenle kişi kendisine dikkat etmelidir.
Rüyanızda bir yerin afete uğradığını görmek, sıkıntılı anlar geçireceğinize ve işlerinizin bozulacağına işarettir.
Rüyada doğal afetlere maruz kaldığını görmek, ibadetlerde gevşek davranmamaya, dikkatli olmaya ve tövbe etmeye de yorumlanabilir.

Rüyada sel görmek, salgın hastalığın habercisi,
Yangın gibi bir felaketi görmek, dini ödevlerinizi yerine getirmediğiniz için büyük bir günaha girdiğinizin işaretidir.
Rüyada sel, deprem gibi doğal afetleri görmek, kişinin yaşamıyla ilgili çok büyük değişiklikler ve yenilikler olaracana yorumlanır.
Rüyada bulunduğunuz şehrin doğal afetlere maruz kaldığını görmek, iş hayatınızda yapacağınız hatalar yüzünden maddi olarak kayıplara uğrayacağınıza işarettir.

Afet kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Afet Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba rüyamda ilk önce bir köprüdeydik. Ailem ve akrabalarımla tahta bir köprü sonra ben köprüden geçtim, aşağı indim. Suyu başta görmüştüm ama indiğimde köprünün altında su yoktu. Karşıya baktım, binaları içinde insanlar varken yıkıyorlardı, arkasından köprüye de bir şey oldu. İlk ortancı dayımın daha sonra da küçük dayımın eşinin düştüğünü ama bir şey olmadığını gördüm. Annemleri bulamadım. Eğer bir, iki yorum yaparsanız çok memnun olurum. Aklıma takılan, evleri bir şey yıkıyormuş gibiydi, deprem değil gibiydi. Köprüde öyle olunca deprem gibi hissettim…

  2. Rüyamda çok şiddetli deprem oluyor. Ben her yerin yıkılacağını düşünürken hiçbir yer yıkılmıyor. Ben de burnum bile kanamadan çıkıyorum. Bu ne demektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir