Rüyada Cenabetli Olmak Görmek

Müellif: Rüyada cenabet olduğunuzu görmek; harama bulaşacağınıza ve perişanlık çekeceğinize, bazı tabircilere göre ise; yolculuğa çıkacağınıza, muradınıza kavuşacağınıza, ancak daha sonra işinizin bozulmasına delalet eder.

Kirmanî: Cenabet ve çıplak olduğunuzu görmek; işiniz konusunda çıkmaza gireceğinize… Cenabet olduktan sonra hamamda yıkandığınızı ve daha sonra dışarı çıkıp temiz elbise giydiğinizi görmek; günahlarınızdan tövbe edeceğinize ve Allah'a yöneleceğinize delalet eder.

Cenabetli Olmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Cenabetli Olmak Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda camiye gidiyorum ve cami hocası beni cenabetim diye içeriye almıyor sonra ne oluyor bilmiyorum ama hocayla birlikte namaz kılıyorum. Enteresan olanda rüyayı görmeden önce duş aldım ve boy abdesti aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir