Rüyada Cenabet Görmek

Rüyada cenabet olduğunuzu görmek; harama mürtekip olacağınıza ve perişanlık çekeceğinize,
Uzun bir yolculuğa çıkacağınıza, muradınıza ereceğinize, ancak daha sonra işinizin bozulacağına işarettir.

Rüyada cenabetli ve çıplak olduğunuzu görmek; işiniz konusunda çıkmaza gireceğinize,
Cenabetli olduktan sonra hamamda yıkandığınızı ve daha sonra dışarı çıkıp temiz elbise giydiğinizi görmek; günahlarınızdan tövbe edeceğinize ve Allah?a yöneleceğinize işarettir.

Cenabet kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Cenabet Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Bir ailede misafirim. “Sabah namazını birlikte kılalım, öyle gidin” diyor, ev sahibi. Evli değilim. Yanımda bir bayan olduğunu hissediyorum, onu tanımıyorum sonra diyorum ki kendi kendime, “Ben cenabetim nasıl yıkanacağım?” (misafirlikteyim) fakat ilişkim de yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir