Rüyada Şeytanı Taşlamak Görmek

Bir kimsenin rüyada şeytana taş attığını görmesi, düşmana karşı zafer bulmaya ve güzel amel işlemeye delâlet eder.

Rüyada şeytana küçük taşlar attığını görmek; borçtan kurtulmaya, namaz ve oruç borcunu yerine getirmeye işarettir.

Ayrıca Bakınız: Cemerat, Şeytan

Şeytanı Taşlamak


Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir.

Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlanırken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

“Rüyada Şeytanı Taşlamak Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda yolda yürürken piç piç piç dendiğini duydum etrafıma baktığımda bir ağacın altında elinde maymun olan şeytan gördüm. Bana mı diyorsun dediğimde tekrar söylemeye başladı bende yerden taş alıp attım söylemeye devam etti. Tekrar attım sanırım canı acıdı elindeki maymunu benim üzerime saldırması için saldı maymun üzerime doğru koşarken o esnada büyük bir köpek çıktı. Ve maymunu yere yatırıp onunla boğuşmaya başladı. Bende şeytana bakarak teke tek kaldık dedim ve elimdeki taşı alıp bütün gücümle attım kafasına geldi can acısıyla çığlıklar atarak bana doğru koşmaya başladı. Ben hiçbir şey olmamış gibi sırtımı döndüm çığlıkları kesildi ve arkamdan geçip gitti nedir bunun anlamı? Geceden beri aklıma geldikçe içim ürperiyor yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir