Rüyada Fal Baktırmak Görmek

Fal baktırdığınızı görmek

Rüyada birine fal baktığınızı veya baktığınızı görmek, devlet dairesinden beklemekte olduğunuz şeyi nihayet duyacağınıza delalet eder. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada fal baktırdığınızı görmek dedikodu olarak yorumlanır. 

Fal veya falcı görmek

Rüyada fal veya falcı görmek, hırsızlık yapmakla tabir edilir.

Fal Baktırmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Fal Baktırmak Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda fal baktırmak için ailemle birlikte bir kadına gitmiştik. Ben kadını tanımıyorum ama kadın bana sanki daha önce gitmişim de zamanım çok azmış acele etmişim falıma bakamamış gibi bana diyor ki; “Bu sefer vaktin var mı?” Ben de “Evet, sorun yok” diyorum ama annem lafa girerek “Sen acele et, acele” diyor falcı kadına. Kadın benim fincanımı açınca dört tane beyaz fincan kadının anlında sıralanmış ve her bir fincan da büyük harflerle ÖLÜM yazıyor ve ben çok korkarak uyandım. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

  2. Merhaba, ben falcıya gittim. Falcı camideydi ve camide falcıya çıkarken tanıdık biri ölmüştü ve falcı caminin arkasına doğru giderken ben abdest almaya başladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir