Rüyada İbadethane Görmek

İbadethane görmek, bol helal rızka ve yardıma işaret eder.

Rüyada cami, kilise, tapınak, mescit, gibi ibadet yerlerini görmek, korkudan emin olmaya, feraha erişmeye, Allah’ın izni ile ettiğiniz tövbenin kabul olmasına ve günahlardan arınmaya işarettir.

İbadet maksadıyla bir ibadethaneye girdiğinizi görmek

Rüyanızda ibadet maksadıyla bir ibadethaneye girdiğinizi görmeniz; manevî pisliklerden temizlenerek gönül ve ruh ferahlığına kavuşacağınıza delalet eder.

İbadethane yaptırdığınızı görmek

Rüyada ibadethane yaptırmak, çevrenize ve sizi hiç tanımayan insanlara maddi ve manevi yardımlarda bulunacağınıza ve sevaba erişeceğinize yorumlanmaktadır.

İbadet yaptığınız yerden dışarı çıktığınızı görmek

İbadet yaptığınız yerden dışarı çıktığınızı görmek, sıkıntıya, korkuya, tabir edilmektedir.

İbadethaneye girdiğinizi görmek

İbadethaneye girmek ise doğru yolda huzur bulmaya yorumlanmaktadır.

 

İbadethane kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir