Rüyada Çiş Görmek

Rüyada çiş görmek, erkek evlada, mürşit bir yol arkadaşa, ikram ve hediyeye yorumlanır.

Odanın ortasında çiş görmek

Rüyada odanın içinde görülen çiş, sizi lekelemeye çalışmak isterlerken sizn yararınıza olacak bir işe vesile olacak düşmana işaret eder.

Bir kaba ya da bardağa işediğinizi görmek

Bir kaba ya da bardağa işemek eski bir eşyayı değerlendirmeye, eski bir eşya ya da fikir sayesinde masraftan kurtulmaya delalettir.

Çiş yaptığınızı görmek

Rüyada çiş yaptığını görmek, sevinçli bir haber almaya delalet eder. Mutlu ve huzurlu günlere erişir, sıkıntılardan sonra feraha erişir, hediye alır, hayırlı bir çocuğa sahip olur. Bu kimse hasta ise şifaya bulur, gurbette ise memleketine döner.

Bir başka tabire göre: Rüyada çiş yaptığını gören kimse, bir işe çalışmaya, ya da sınava vaktinden önce hazırlanarak, rakiplerinden daha iyi neticeler elde ederek üstün gelmesine işaret eder.

Çiş yapan bebek görmek

Rüyada çiş yapan bebek görmek, iyi bir evlilik yapmaya, ya da mutlu bir evlilik yapacak kişiye neden olacağına delalet eder.

Çiş yapan hayvan görmek

Rüyada çiş yapan bir köpek, kedi ya da hayvan görmek, günah işleyen bir kimse ile arkadaş olup onun etrafındaki insanların fikirlerini çok önemseyeceğine işarettir. Hayvanın çişini yapmasını görmek ise, haram ve zinadan zevk almaya işaret eder.

Çiş yapamadığınızı sıkışıp zorlandığınızı görmek

Rüyada sıkışıp çişinizi yapamadığınızı ve zorlandığını görmek, emanet etmek konusunda tereddüt ettiğiniz bir eşyayı artık gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada çiş yapmakta zorluk çekmek ya da yapamadığını görmek bazı tabirlere göre ise, gitmeniz gereken bir toplantıya gecikeceğinize ve bu sebepten dolayı da parayla ilgili bir sıkıntı yaşayacağınıza delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Çişini yapamayan, yaparken çok zorlanan bir kimseyi görmek, yaptığı şeylerden utanacak ve bunu sizinle paylaşacak bir erkek evlada yorumlanır.

Çişini tuttuğunu görmek

Rüyada çişini tutmak, zaman kazanmaya, size yardımcı olacak ya da dertlerinizi paylaşabileceğiniz kişiyle tanışacağınıza işarettir.

Çiş içtiğinizi görmek

Rüyada çiş içtiğinizi görmek, devlet ile iş yapacağınıza, resmi bir kurumdan gelecek haber ile harekete geçeceğinize, yapılması gerekli olan ve zamanla kısıtlı olan bir işin vadesinin dolmasını beklemeye delalet eder.

Birine çiş yaptırdığınızı görmek

Rüyada birini çişe tutmak, çiş yaptırmak, misafirinize yapacağınız hizmetin daha da artacağına ve fazla ilgilenmek zorunda kalacağınıza, bundan dolayı da konuklarınızın memnuniyetini sağlayıpn onların takdirini kazanacağınıza işaret eder.

Çiş kokladığınızı görmek

Rüyada çiş koklamak, kokusu her ne şekilde olursa olsun, sizi doğru olana yöneltecek Salih bir kimseye işaret eder. Rüyada çiş koklayan kişinin aniden aklına gelecek parlak fikre delalet eder.

Kıyafetinize, üzerinize çiş bulaştığını görmek

Rüyada üzerine, kıyafetlerine çiş bulaşması, sizi kıskanıp hor görmeye çalışacak kimseler olacağına işarettir. 

Altına çiş yaptığını görmek

Rüyada altına çiş yapmak, hünerlerinizi sunacağınız bir işte aksilik sonucunda hata yapacağınıza fakat bunu tekrar telafi edebilmek için bir fırsatınızın daha olacağına işaret eder. Çişini altına yaptığını görmek, bazen de yapmaktan haz aldığınız bir işinizin, iş haline getirip, tahmin edemeyeceğiniz kadar kazanç sağlamaya delalettir.

Bilinmedik kuyu veya ıssız bir yere çiş yapmak

Rüyada bilinmeyen kuyu veya ıssız bir yere çiş yaptığını gören kişinin eline beklemediği yerden para geleceğine delalet eder.

Bir başkasının çiş yaptığını görmek

Bir başka kimsenin çiş yaptığını görmek, işlerinizin seyirinde  gidebilmesi için çevrenizin veya ailenizin destek olduklarına delalet eder.

Çiş

“Rüyada Çiş Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda rahmetli Anneannemin altına çiş yaptığını ve benim de onu düşe kalka tuvalete götürdüğümü gördüm. Yorumlayabilir misiniz? İyi çalışmalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir