Rüyada Çiş Görmek

Rüyada çiş görmek; erkek evlada, mürşit bir yol arkadaşa, ikram ve hediyeye yorumlanır.

Odanın Ortasında Çiş Görmek

Rüyada odanın içinde görülen çiş, sizi lekelemeye çalışmak isterlerken sizin yararınıza olacak bir işe vesile olacak düşmana işaret eder.

Bir Kaba ya da Bardağa İşediğini Görmek

Rüyada bir kaba ya da bardağa işemek görmek eski bir eşyayı değerlendirmeye, eski bir eşya ya da fikir sayesinde masraftan kurtulmaya delalettir.

Çiş Yaptığınızı Görmek

Rüyada çiş yaptığını görmek, sevinçli bir haber almaya delalet eder. Mutlu ve huzurlu günlere erişir, sıkıntılardan sonra feraha erişir, hediye alır, hayırlı bir çocuğa sahip olur. Bu kimse hasta ise şifayı bulur, gurbette ise memleketine döner.

Bir başka tabire göre: Rüyada çiş yaptığını gören kimse, bir işe çalışmaya, ya da sınava vaktinden önce hazırlanarak, rakiplerinden daha iyi neticeler elde ederek üstün gelmesine işaret eder.

Çiş Yapan Bebek Görmek

Rüyada çiş yapan bebek görmek, iyi bir evlilik yapmaya, ya da mutlu bir evlilik yapacak kişiye neden olacağına delalet eder.

Çiş Yapan Hayvan Görmek

Rüyada çiş yapan bir köpek, kedi ya da hayvan görmek, günah işleyen bir kimse ile arkadaş olup, onun etrafındaki insanların fikirlerini çok önemseyeceğine işarettir. Hayvanın çişini yapmasını görmek ise, haram ve zinadan zevk almaya işaret eder.

Çiş Yapamadığını Sıkışıp Zorlandığınızı Görmek

Rüyada sıkışıp çişini yapamadığını ve zorlandığını görmek, emanet etmek konusunda tereddüt ettiğiniz bir eşyayı artık gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada çiş yapmakta zorluk çekmek ya da yapamadığını görmek bazı tabirlere göre ise, gitmeniz gereken bir toplantıya gecikeceğinize ve bu sebepten dolayı da parayla ilgili bir sıkıntı yaşayacağınıza delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada çişini yapamayan veya yaparken çok zorlanan bir kimseyi görmek, yaptığı şeylerden utanacak ve bunu sizinle paylaşacak bir erkek evlada yorumlanır.

Çişini Tuttuğunu Görmek

Rüyada çişini tutmak, zaman kazanmaya, size yardımcı olacak ya da dertlerinizi paylaşabileceğiniz kişiyle tanışacağınıza işarettir.

Çiş İçtiğini Görmek

Rüyada çiş içtiğini görmek; devlet ile iş yapacağınıza, resmi bir kurumdan gelecek haber ile harekete geçeceğinize, yapılması gerekli olan ve zamanla kısıtlı olan bir işin vadesinin dolmasını beklemeye delalet eder.

Birine Çiş Yaptırdığınızı Görmek

Rüyada birini çişe tutmak veya çiş yaptırmak, misafirinize yapacağınız hizmetin daha da artacağına ve fazla ilgilenmek zorunda kalacağınıza, bundan dolayı da konuklarınızın memnuniyetini sağlayıp, onların takdirini kazanacağınıza işaret eder.

Çiş Kokladığını Görmek

Rüyada çiş koklamak, kokusu her ne şekilde olursa olsun, sizi doğru olana yöneltecek salih bir kimseye işaret eder. Rüyada çiş koklayan kişinin aniden aklına gelecek parlak fikre delalet eder.

Ayrıca bkz: Altına Pislemek

Kıyafetinize, Üzerinize Çiş Bulaştığını görmek

Rüyada üzerine, kıyafetlerine çiş bulaşması, sizi kıskanıp hor görmeye çalışacak kimseler olacağına işarettir. 

Altına Çiş Yaptığını Görmek

Rüyada altına çiş yapmak, hünerlerinizi sunacağınız bir işte aksilik sonucunda hata yapacağınıza, fakat bunu tekrar telafi edebilmek için bir fırsatınızın daha olacağına işaret eder. 

Rüyada çişini altına yaptığını görmek, bazen de yapmaktan haz aldığınız bir işinizin, iş haline getirip, tahmin edemeyeceğiniz kadar kazanç sağlamaya delalettir.

Bilinmedik Kuyu veya Issız Bir Yere Çiş Yapmak

Rüyada bilinmeyen kuyu veya ıssız bir yere çiş yaptığını görmek gören kişinin eline beklemediği yerden para geleceğine delalet eder.

Bir Başkasının Çiş Yaptığını Görmek

Rüyada bir başka kimsenin çiş yaptığını görmek, işlerinizin seyrinde gidebilmesi için çevrenizin veya ailenizin destek olduklarına delalet eder.

Çiş

“Rüyada Çiş Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda rahmetli Anneannemin altına çiş yaptığını ve benim de onu düşe kalka tuvalete götürdüğümü gördüm. Yorumlayabilir misiniz? İyi çalışmalar…

  2. Rüyamda abim uyurken bardağa çişini yaptırıyordum ofisi başka bir bardağa boşaltıp öyle dökecektim kokusuna varana kadar hissettim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir