Rüyada Cenin Görmek

Rüyada cenin görmek, iş hayatınızda zor bir döneme gireceğinize delalet eder. Kariyerinizde yeni girişimlerde bulunamadığınıza, özel yaşamınızda ise önemli gelişmelere, hayatınız sizin istekleriniz doğrultusunda gideceğine yorumlanmaktadır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen cenin hayatınıza yön çizmeniz gerektiğine açık bir uyarı olarak tabir edilir.

Ayrıca bkz: Bebek Aldırmak

Rahimde Gelişmemiş Cenin Görmek

Rüyada rahimde gelişmemiş cenin görmek, derin yara açacak üzüntüye ve hayattan kopmaya delalettir. İkaz olarak değerlendirilir.

Ayrıca bkz: Bebek Düşürmek

Bir Kadının Cenin Düşürdüğünü Görmek

Bir kimsenin rüyasında bir kadının cenin düşürdüğünü görmesi; o kimsenin bugünlerde derin bir üzüntünün tesiri altında kaldığından dolayı, elinin hiçbir işe kalkmayacağına ve bunun için de birtakım zararlara uğrayacağına işaret eder.

Cenin

“Rüyada Cenin Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda çok az gün ışığı alan karanlık ve sisli bir odadaydım. Birden etrafımda 4 kadın belirdi ve “Cenin” diyerek dönmeye başladılar ama çirkin görünüyorlardı. Bana göre 3 harfliydiler ve aralarından biri hamile olduğunu ve doğuracağı çocuğun benim olduğumu söyledi. Kadın yanımda doğurdu ama bebek çok çirkindi, bebeğe benzemiyordu. İstemediğimi söyledim bebeği ama çok sinirlendi. Kadın “Alacaksın” diye bağırdı. Kabul ettim. Almak için arkamı döndüğüm de çok güzel bir bebek olmuştu sonra uyandım. Bu ne demek, anlamıyorum. Yorum yapar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir