Rüyada Fatiha Suresi Okumak Görmek

Rüyada Fatiha'yı veya ondan bir ayet okuduğunu veya kendi üzerine okunduğunu görmek, rüyayı gören kişiye Allah'ın kötü şeyleri üzerinden alıp iyi ve güzel şeyler ihsan edeceğine işaret eder. Bazen hacca delalet eder.

Fatiha Suresi Okumak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Fatiha Suresi Okumak Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Ben rüyamda 4 erkek aile büyükleriyle Fatiha duasını okuduk ama içimizden bir şey için dua ettik. Okuduktan sonra uyandım.

  2. Selam. Rüyamda üzerinde Arapça yazılı mezar taşlarının olduğu bir kabristanda 3 ihlas bir Fatiha okurken gördüm. Anlamı nedir?

  3. Bir topluluğun önünde okuyorum orda benden daha iyi kuran bilenler varmış ama bende Fatiha suresini iyi okurum düşüncesi ile okuyorum yüksek sesle. Etraftakiler çokta iyi Müslüman gibi değiller.

  4. Rüyamda şeytan ile mücadele ediyorum. Şeytan insan şeklinde boğuşurken şeytanı altıma alıyorum ve Fatiha suresini okuyorum. Yorumunuzu rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir