Rüyada Beşibirlik Görmek

Rüyada beşibiryerde ile ilgili herhangi bir şey görmek, eline çok mal geçeceği ve maddi kazanç belirtir.

Rüyada beşibiryerde ile ilgili herhangi bir şeyler görmek, eline çok mal geçeceği ve maddi kazanç belirtir.

Rüyada beşibiryerde görmek, kişinin mal sahibi olacağına işarettir.

Rüyada eşine veya çocuklarından birisinin boynuna beşibirlik taktığını görenin bir kız çocuğu dünyaya gelir; bekarsa evlenir veya çocuklarından birisini evlendirir.

Rüyada beşibirlik görmek, zafer kazanmak, galip gelmek ve başarıya ulaşmak anlamına gelir. Uzun uğraşlar sonucunda başarıya ulaşacağınızı, mutluluk dolu günler yaşayacağınızı ve hak ettiğiniz değeri kazanacağınıza işaret eder. Rüyada görülen beşibirlik, farklı rüya yorumcuları tarafından değişik yorumlanmıştır. Sevdiğiniz birinden kötü alacağınız kötü haber ve elinizdeki paranın bitmesi olarak tabir edilir. 

Rüyada Beşibirlik Bulmak 

Rüyada beşibirlik bulmak, hayatınızda yaşayacağınız sürpriz gelişmeleri ifade eder. Sevgilinizle yaşadığınız aşkın sonucunda sürpriz bir evlilik teklifi almak ve aile arasında sade bir söz yapmak anlamına gelir. İş hayatınızda da terfi almayı, üst bir pozisyona yükselmeyi ve bu sayede maaşınızın kat kat artması şeklinde yorumlanır. 

Rüyada beşibiryerde görmek, mülkün artması, saygınlık kazanmak, sözü dinlenen kişi olmak, toplumda sayılan ve sevilen biri olmak anlamına gelir. Yeni edindiğiniz arkadaş çevresinde insanlarla kaynaşacağınızı, samimi dostluklar kuracağınızı ve insanların size saygı göstereceklerini ifade eder. 

Rüyada Kıza Beşibirlik Takmak 

Rüyada kıza beşibirlik takmak, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır. Beşibirlik taktığınız kız yeni evlenecek bir kızsa yuvasında mutlu olacağını, boy boy çocukları olacağını, eşinin ona her konuda yardımcı olacağını ifade eder. Rüyada bir kıza beşibirlik taktıysanız, kafanızı kurcalayan sorulara cevap bulmak ve kötü düşüncelerden arınmak anlamına gelir. 

Rüyada Erkeğe Beşibirlik Takmak 

Rüyada erkeğe beşibirlik takmak, kıza beşibirlik takmanın tam zıddı olarak yorumlanmıştır. Karşınıza engeller çıkacağını, hayatın yükünü tek başına sırtlamak zorunda kalacağınızı ve bir konu hakkında ızdırap çekeceğinizi işaret eder. Rüyada oğluna beşibirlik takmak, kimseden destek görememek, yalnız kalmak ve sohbet edecek kimse bulamamak anlamına gelir. 

Ayrıca bkz: Hediye Vermek

Rüyada birine beşibirlik hediye etmek, bekarsanız evleneceğinizi, evliyseniz eşinizle mutlu olacağınızı, dualarınızın kabul olacağını, rütbenizin artacağını ve hayal ettiğinizin mutlu hayatın temellerini atacağınızı gösterir. 

Rüyada beşibirliğin kaybolduğunu görmek, uğursuzluk olarak tabir edilir. Kötü insanların yolundan gittiğinizi ve bunun sonucunda pişman olacağınız işlere kalkışacağınıza delalet eder. Bu rüya uğursuzluk ve felaketlerin yakanızı bırakmayacağı, ne kadar çabalasanız dahi girişimlerinizin hüsranla sonuçlanacağı anlamına gelir. 

Rüyada birden fazla beşibirlik görmek, şans kapılarının aniden aralanacağını, işsizseniz iş bulacağınızı; yoksulsanız tabir-i caizse karun kadar zengin olacağınızı ve kalan ömrünüzde rahat bir hayatın sizi beklediğini gösterir. 

Rüyada Tanımadığı Birine Beşibirlik Taktığını Görmek

Rüyada tanımadığı birine beşibirlik taktığını görmek, zor durumunuzda size uzatılan elin öz ailenizden değil el kapısından geleceğine işaret eder. Borcunuzu ödemek için para istediğinizde yakınlarınızın size sırt çevireceğini ve çok fazla samimi olmadığınız birinin hemen yardımınıza koşacağını gösterir. Böyle bir rüya görmek ailenizle küs olduğunuz ve birisinden özür beklediğiniz anlamına gelir. Kapınıza gelip affetmeyi beklediğiniz kişinin hiç de sandığınız gibi kolayca pişman olmayacağını ve özür dilemesinin çok uzun süre alacağını gösterir. 

Ayrıca bkz: Altın Bozdurmak

Rüyada beşibirlik bozdurmak, tek başınıza ya da yakınızla planladığınız bir tatil planı anlamına gelir. Moralinizi düzeltmek için tatil yapacağınızı, stres atmak için yolculuk çıkacağınızı ve yolculukta başınıza gelen bir olaydan hayat dersi çıkaracağınızı ifade eder. Rüyanızda başınız sıkıştığı için beşibirlik bozdurduysanız, evinize gelen bir misafirin kısmetiyle beraber geleceğini gösterir. 

Rüyada başkasının boynunda beşibirlik görmek, sizi zarara uğratıp alt etmeye çalışan kişileri bozguna uğratmak şeklinde yorumlanır. Yaşadığınız lüks hayatı kıskanan kişiye ders vereceğinizi, sizi susturmaya çalışan kişilere karşı hakkınızı savunacağınızı, esas bezgin duruma düşen tarafın sizin kötülüğünüzü isteyen insanlar olacağını gösterir. Malda mülkte gözünüzün olmadığına, sevgi ve merhamet dolu birini aradığınıza ve gerçek aşkı bulunca hiç beklemeden evleneceğinize delalet eder.

Beşibirlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir