Rüyada Davet Görmek

Rüyada yemeğe davet edildiğinizi görmek, hayırlı bir şey için bir araya gelmeye delalet eder.

Birçok kimseyi davet etttiğinizi görmek

Bir kimse rüyada birçok kimseyi davet ettiğini görürse, nefsini iyi olmayan ve hoşnutsuz olan bir işe atacağınıza delalet eder.

Davet tertipleyip davette topluluğun hazır olduğunu ve yemek yediğini görmek

Bir davet düzenleyip ve o davette bir topluluğun hazır bulunduğunu ve yemeği yediklerini görürse, o topluluğa lider olacak demektir. Eğer o davet yemeğinde sıkıntılı ve hasta bir kimse var ise, o kişinin bu dertten kurtulacağına işaret eder.

Bir davet tertiplendiğini görmek

Bir davet düzenlediğini görmek, daveti yapan kişinin kaybettiği bir şeyini bulacağına işaret eder.

Bir toplululuğun sizi ziyafete davet ettiğini görmek

Kendisini bir topluluğun ziyafete davet ettiğini görmesi, o kimsenin sonradan üzüleceği bir iş yapacağına yorumlanır.

Düğün yemeğine davet aldığınızı görmek

Rüyada düğün yemeğine davet edildiğinizi görmek pişman olacağınıza işaret eder.

Bir yere davet aldığınızı görmek

Bir yere davet aldığınızı görmek, bir takım kötü hadiselerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Davet kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir