Rüyada Zerdeçal koku Görmek

Rüyada zerdeçal kökü görmek, kendisiyle beraber hastalık bulunan mala delalet eder.

Rüyada zerdeçal kökü ile bir hastayı tedavi etmek için ilaç yaptığını görmek hastane hastane gezerek bir derde deva arayacağınıza işaret eder.

Rüyada zerdeçal kökünü kaynattığınızı görmek kalbinizi kıran bir olayla baş etmek için yardım alacağınıza delalettir.

Rüyada zerdeçal kökü yiyerek zehirlendiğini görmek size iyilik yaptığını sandığınız bir kimsenin aslında size kötülük yapacağına işaret eder.

 

Zerdeçal koku kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir