Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek, sıkıntılı bir döneme gireceğinizi haber verir.

Rüyada zebani görmek, sıkıntılı bir döneme gireceğinizi haber verir.

Sıkıntı ve işlerin yolunda gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada ceherinemde oldugunu ve kendisine zebanilerin iskence ettiklerini görmek, o kimsenin bazi günahlar isledigine ve bundan ötürü vakit geçirmeden tövbe ve istigfar etmesi gerektigine isarettir.

Zebani kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Zebani Görmek” için bir yorum

  1. Selamünaleyküm. Ben rüyamda anneannemi, babaannemi ve annemin teyzesini gördüm. Hepsi ölmüş insanlar. Birde hayatta olan anamı gördüm. Hepimiz bir odadayız ama neresi bilmiyorum. Kapı çaldı. Kapı cam olduğundan ardını görüyorum ve orada bir sürü şekli şeması bozuk insan var, kapıyı açmamı bekliyorlar. Tabi ben de korktum. O arada anneannemin gözleri dikkatimi çekti değişmişti ve kızarmıştı. Bana “Boş ver kızım kapıyı açma” dedi ve yanına çağırdı. Ben de yanına yaklaşarak başımı döşüne yaslayıp ne kadar güzel koktuğunu söyledim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir