Rüyada Zambak Görmek

Rüyada zambak görmek işlerinizin hızla düzeleceğine işarettir.

Rüyada zambak gören kimsenin işleri iyi olacak, bol para kazanacak demektir. Beyaz zambaklar görmek huzur ve mutluluğa erişecek anlamındadır.

Kişinin huzur ve mutluluğa kavuşacağına işarettir. Beyaz zambak aynı zamanda evlilik ve yuvada mutluluğu da işaret eder.

Rüyada zambak çiçeği görüp koklamak, yaptirdiğiniz veya yaptıracağınız sigorta dolayisi ile hayatinizin garanti altina gireceğine, islerinizdeki durgunlugun kalkacagina ve karinizin artacagina, mutlu ve rahat bir mevsim geçireceğinize delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada zambak görmek, sevgi ve muhabbete, bekar için evlenmeye, hasta için şifa bulmaya işarettir.

Bir tarlada beyaz zambaklar gören insan, hakettiği huzur ve mutluluğa kavuşur. Tek bir zambak alan bekar biri, evlenir. Zambağın solması, çürümesi, üzüntü ve kederle ilgilidir.

Rüyada genç bir kızın elinde zambak görmesi; çok yükselmesine ve zengin olmasına, bahçeden zambak topladığını görmek; dostlarınızdan çok güzel haberler alacağınıza, birisinin size zambak buketi verdiğini görmek; birisi tarafından beğenildiğinize ve sevildiğinize işarettir.

“Rüyada Zambak Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda evimin kapısı çaldı, açtığımda karşımda çiçekçi, elinde bir tane beyaz zambak buket halinde yapılmış beyaz grafon kağıdı ve beyazla da fiyonkla bağlanmış (zambak 1 tane idi çok değil) ve bana verildi. Bana verilince “Size aygaz genel müdüründen gönderildi” dendi. Ben şaşkın “Kim acaba?” dedim. İsim var mı diye bakındım, isim de yoktu. Şimdiden teşekkürler. Sevgiyle kalınız.

  2. Rüyamda evin içinde birçok zambak saksılardaydı. Ben de büyük saksılardan birinin toprağının az olduğunu fark edip ellerimle çok olandan takviye yaptım. Yorum için şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir