Rüyada Yaka Görmek

Rüyada yaka görmek, bol paraya ve iş girişimlerinin başarıya ulaşacağına işaret eder. Yakanın sarkık ve buruşuk olduğunu görmek, işlerde zarara yorumlanır.

Rüyada yaka görmek, bol paraya ve iş girişimlerinin başarıya ulaşacağına işaret eder. Yakanın sarkık ve buruşuk olduğunu görmek işlerde zarara yorumlanır.

Rüyada temiz ve düzgün yaka, herşeyin yolunda olduğuna işarettir.

Rüyada yaka görmek, mal ve nimetle tabir olunur. Yakasının dik ve muntazam durduğunu gören kişi hayatını intizam içinde yürütür. Sarkık yaka, düzensiz bir hayata yorumlanır.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Gömlek  

Yaka

“Rüyada Yaka Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda amirimin gömlek yakasını gördüm. Çok şık gömlekti, yakasının arka kısmı da ön gibi açıktı. “Değişik tasarım kullanıyor.” Dedim, rüyamda. Ferah bir rüyaydı. Yorumlarsanız sevinirim.

  2. Rüyamda severek giydiğim bir bluzun yaka kısmından ayrık olduğunu gördüm. Boğazlı olan bluz yakasızdı. Nedir bu acaba?

  3. Şuan için gerçek hayatta olması çok zor olan bir durum içerisindeyim. Rüyamda yaşlı bir bayan elimden tutarak beni daha önceden bildiğim taşlık bir yere getiriyor. Fakat taşlık olan yer yeşil, ağaçlıklı bir yere dönüşmüş. Bana “Bak, burası nasıl böyle oldu ise senin falanca kişi (şu an aramızın açık olduğu biri) ile iki yakan bir araya gelecek” diyor. Rüyamı tabir edebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir