Rüyada Yaka Görmek

Rüyada yaka görmek, bol paraya ve iş girişimlerinin başarıya ulaşacağına işaret eder. Yakanın sarkık ve buruşuk olduğunu görmek işlerde zarara yorumlanır.

Rüyada yaka görmek, bol paraya ve iş girişimlerinin başarıya ulaşacağına işaret eder. Yakanın sarkık ve buruşuk olduğunu görmek işlerde zarara yorumlanır.

Rüyada temiz ve düzgün yaka, herşeyin yolunda olduğuna işarettir.

Rüyada yaka görmek, mal ve nimetle tabir olunur. Yakasinin dik ve muntazam durdugunu gören hayatini intizam içinde yürütür. Sarkik yaka düzensiz bir hayata yorumlanir.

Yaka kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Yaka Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda amirimin gömlek yakasını gördüm. Çok şık gömlekti, yakasının arka kısmı da ön gibi açıktı. “Değişik tasarım kullanıyor.” Dedim, rüyamda. Ferah bir rüyaydı. Yorumlarsanız sevinirim.

  2. Rüyamda severek giydiğim bir bluzun yaka kısmından ayrık olduğunu gördüm. Boğazlı olan bluz yakasızdı. Nedir bu acaba?

  3. Şuan için gerçek hayatta olması çok zor olan bir durum içerisindeyim. Rüyamda yaşlı bir bayan elimden tutarak beni daha önceden bildiğim taşlık bir yere getiriyor. Fakat taşlık olan yer yeşil, ağaçlıklı bir yere dönüşmüş. Bana “Bak, burası nasıl böyle oldu ise senin falanca kişi (şu an aramızın açık olduğu biri) ile iki yakan bir araya gelecek” diyor. Rüyamı tabir edebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir