Rüyada Vicdan Görmek

Vicdan rüyaları aynen çıkar. Kişinin dikkatli olması gerekmektedir.

Rüyada, bir mesele hakkinda vicdaninizla bas basa kalarak, onun emrettigi sekilde karar verdiginizi görmek, size oldukça güç anlar yasatan ve bir çok da zarara sokan bir kimse hakkinda vicdaninizin sesine uyarak, ona hak ettigi cezayi vermekten çekinecek kadar iyi bir kimse oldugunuza ve bu huyunuzun Allah (C.C.) tarafindan da daima makbul sayildigina delalet eder.

Vicdan kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Vicdan Görmek” için bir yorum

  1. İyi akşamlar, öncelikle sayfanızda rüya tabirleri yapılıyor mu, onu bilmiyorum ama gene de rüyamı anlatmak istiyorum. Rüyamda 3-4 aylık bir kedi gördüm fakat bu kediyi çok kötü yaralamışlar, her yerinden kan akıyordu, Her yeri yara bere içinde kalmıştı, bir gözü kördü, ağzında diş kalmamış ve ağzından kan geliyordu. Kedinin o haline çok acıyor ve yardım etmek istiyorum. Alıp hastaneye falan götürmek istiyorum fakat kuduz ya da başka bir hastalık bulaşır korkusuyla yardım etmiyorum. Sonradan kedinin ölüm haberini alıyorum ve yardım etmediğim için gerçekten vicdan azabı çekiyorum. Öyle ki bugün iş yerinde ağladım. Umarım yazdığım rüya size ulaşır ve umarım en kısa sürede geri dönüş yaparsınız… Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir