Rüyada Vampir Görmek

Rüyada vampir görmek , bir yakınınızn sizi fena halde istismar ettiğine işarettir.

Rüyada vampir görmek, çevrenizdeki insanların iyiliklerinizi istismar ettiğine yorumlanır. Aşırı sinirli davranışlarınız evliliğinizi tehlikeye düşürecek demektir.

Aşırı hırs yüzünden, evlilik hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız.

Rüyada vampir görmek, bir dostunuz tarafindan aldatilacaginiza, onunla iç içe oldugunuz takdirde basiniza büyük isler açabilecegine delalet eder.

Aşırı hırs yüzünden, evlilik hayatında birtakım sorunlar yaşayacaksınız.

Aşırı hırs yüzünden, evlilik hayatında birtakım sorunlar yaşayacaksınız.

Vampir kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Vampir Görmek” üzerine 14 yorum

  1. Rüyamda vampir öldürdüm. Vampiri parçalara ayırdım. o parçaları beyaz bir beze sardım. Şimdiden teşekkürler.

  2. Vampirlerden kaçıyordum rüyamda. Mutfağa kaçtım peşimden geldiler. Anneme de saldırdılar ki uyandım… Hep “Evlilikle ilgili sorunlar yaşayacaksınız” diyor. Ben evli değilim ki ne olacak?

    1. Evlilikle ilgili sorunlar zaten evliler içindir. Evli değilsen şu anlama gelir; biri sana kötü bir plan kuracak, sen de tam plandaki tuzağa yakalanacakken onu göreceksin, hemen uyanacaksın.

  3. Rüyamda pitbull yavrusu üstüme çıkmış ve birden vampire dönüşüp beni 3 kez ısırıyordu ama az acı veriyordu. Acaba ne anlama geliyor?

  4. Ben rüyamda çok yakın arkadaşıma “Emircan 100” dedim. O da bana “Emircan 100 mü dedin sen?” dedi vampire dönüştü ve giderek benden uzaklaşıyor. Henüz 6. sınıfım ve rüya sınıfta geçti. Yardım bekliyorum.

  5. Ben kocamın vampir olduğunu gördüm ondan herkes korkuyordu kaçıyordu. Ben de korkuyordum bu halinden ama bana bir şey yapmaz deyip ona sarılıyordum öpüyordum. Bana bakıp sordu “sende mi korkuyordum” dedi. Ben de “hayır askım b en seni seviyorum” dedim. Ağızı kanlar içindeydi titriyordum ama onu yalnız bırakmadım vampir olmasına rağmen.

  6. Ben vampir olmuştum bir adamı ısırıp vampir salgınını başlatmıştım ve vampirler toplantısı yapmıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir