Rüyada Vahiy Görmek

Rüyada meleklerden biri aracılığıyla kendisine veya bir başkasına vahiy indiğini görmek; hayra, iyi habere ve Allah’ın lütfuna işarettir.

Rüyada meleklerden biri aracılığıyla kendisine veya bir başkasına vahiy inmesi, beklemediğiniz bazı gelişmelere ve haberlere yorumlanır.

Rüyada vahiy geldiğini görmek, ömrünüzün uzun olduğuna, büyük ümitlerle hayata olan bağlılığınızla başarılarınızın artacağına ve uzun zaman devam edeceğine işarettir.

Bkz: Cebrail (A.S.)

Rüyada isimleri bilinen meleklerden birinden vahiy geldiğini görmek; içinizden geçen bir isteğin yerine geleceğine, büyük bir zattan yardım göreceğinize, şansınızın artacağına, işinizin büyüyeceğine ve mevkinizin yükseleceğine işarettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Dört Büyük Melek

Vahiy

“Rüyada Vahiy Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda bir mağarada 11 erkek, uzun beyazımsı gömlek tarzı elbise giymiş. Beklerken onlara vahiy geliyor bir meleğin sesini işitiyorum rüyamda ama ne söylediğini hatırlamıyorum. Yorumlar mısınız? Teşekkürler…

  2. Rüyamda birden takvim üzerinde Allahu Teala’ya konuşmasıyla bir ses duydum Necla diyordu sen Tövbe etme sen tövbeye üstünde durmasan Allahu Teala tarafından sen ve ailen helak olacaksınız yordu ne anlamına gelir buraya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir