Rüyada Üvey anne Görmek

Üvey anne, uğursuzluğun işaretidir. Yakında bir hastalık veya ölüm haberi alınanız bile mümkün.

Üvey anne kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Üvey anne Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Sayın admin, ben rüyamda sevgilimin benden ayrıldığını ve onu geri kazanmak için bir şeyler yaptığımı gördüm. O sırada hala yaşamakta olan anneannemin evinde kalıyordum (rüyamda.) Bir anda anneanneme telefon geldi ve bir kadın yurt dışından eve geldi, bana ismimi sordu ve bir anda sarıldı. Bana gerçek annem olduğunu söyledi ama daha sonra “Gerçek annen bir yere giderken öldü” dedi (galiba annem olduğunu iddia eden kadın) sonra biran kendi annemi düşündüm. Daha sonra annem (!) Beni arabaya bindirdi ailemle yaşadığım eve götürüyordu. Sonra uyandım. Ben araştırdım ama bir mana çıkaramadım. Lütfen bana mail olarak bilgi verin…

  2. Ölmüş olan annemi gördüm. Evimize geldi karşısında geçip sarılıp ağladım ağlarken, uyandım tekrar uyudum ve bu kez annemi tanıyamadığım bir kızla tanıştırdım ve annem o kıza sorular soruyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir