Rüyada Ücret Görmek

Rüyada bir emeğe mukabil ücret aldığını görmek; helal kazanca, dostluğu muhafaza etmeye ve sözünde durmaya işarettir. Ücret; tamahkarlığa, zillet ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek görmek, bir hayır işleyeceğinize; birinden iş karşılığında ücret almak ise, kazancınızın düzeleceğine işarettir. Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanır.

Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek, birilerine yardımda bulunacağınıza işarettir. Rüyada ücret almak ise işlerinizin alacağınız yardımlarla düzeleceğine yorumlanır. Ücret verdiğini görmek, birine yardımda bulunacaktır. Yardım ve iyiliktir.

Rüyada bir iş karşılığında ücret aldığını veya başka birisinin yaptığı bir işe karşılık bir ücret ödediğini görmek, yapılan bir iyiliğin karşılığını aldığınıza veya verdiğinize işarettir. Salimi’ye göre, rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek veya sizin yaptığınız bir ise karşılık ücret aldığınızı görmek, hayırlı bir iş yapacağınıza ve geçiminizin düzeleceğine işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada ücret aldığını görmek, üzüntü ve uğursuzluğa, başkasının dinde bulunan şeye tamah etmesine işarettir. 

Rüyada bir kimse ücret almayı gerektiren bir iş yaparsa o kimsenin sözünde durmasına ve dostluğu muhafaza etmesine işarettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: İşportacı, Bordro, Maaş Görmek

Ücret

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir