Rüyada Uzamak Görmek

Rüyasında boyunun uzadığını görmek, mevki ve rütbesinin artacagina, bilgisinin çoğalacağına delalet eder.

Rüyayı gören bir devlet işinde çalışıyorsa, bulundugu isin hayrini görür ve mevkii yükselir.

Rüyasında boyunun gereğinden çok fazla uzadığını görmek, yakinda ölecegine, gereğinden fazla kısaldığını görmek ise ömrünün uzayacağına isarettir. Rüyasinda, aslinda kisa olan boyunun normale geldiğini görmesi, cimriliğe delalet eder.

Rüyasında normalden uzun olan boyunun kısaldığını görmek, bulunduğu mevkiden atılacağına, halk gözünde itibarinin azalacağına isarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada uzadigini gören kimsenin, ilim ve mali artar. Rüyayi gören Devlet reisi ise, saltanati kuvvetlesir, gidisati güzel olur. Tüccar ise, ticaretinde kar eder.

Bir kimse rüyada boyunun asiri derecede uzadigini görse, ecelinin yaklastigina ve bulunduğu rütbeden düşeceğine isarettir. Bir melik rüyada boyunun uzadigini görse, o melikin ülkesi daim ve düşmanlarına galip gelir. Eğer mülk istiyorsa nail olur.

Rüyada boy uzaması, ömrün uzunluguna isarettir. Eger asiri derecede uzarsa, rüyayi görenin ölümüne isarettir. Rüyada kısa olan boyun uzamasi, fitneye işarettir. Bazen de cimriliğe, kuvvet ve zenginlikle yardima isarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir