Rüyada Uzamak Görmek

Rüyasında boyunun uzadığını görmek, mevki ve rütbesinin artacagina, bilgisinin çoğalacağına delalet eder.

Rüyayı gören bir devlet işinde çalışıyorsa, bulundugu isin hayrini görür ve mevkii yükselir.

Rüyasında boyunun gereğinden çok fazla uzadığını görmek, yakinda ölecegine, gereğinden fazla kısaldığını görmek ise ömrünün uzayacağına işarettir. Rüyasinda, aslinda kisa olan boyunun normale geldiğini görmesi, cimriliğe delalet eder.

Rüyasında normalden uzun olan boyunun kısaldığını görmek, bulunduğu mevkiden atılacağına, halk gözünde itibarinin azalacağına işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada uzadiğini gören kimsenin, ilim ve mali artar. Rüyayi gören Devlet reisi ise, saltanati kuvvetlesir, gidisati güzel olur. Tüccar ise, ticaretinde kar eder.

Bir kimse rüyada boyunun asiri derecede uzadiğini görse, ecelinin yaklastigina ve bulunduğu rütbeden düşeceğine işarettir. Bir melik rüyada boyunun uzadiğini görse, o melikin ülkesi daim ve düşmanlarına galip gelir. Eğer mülk istiyorsa nail olur.

Rüyada boy uzaması, ömrün uzunluguna işarettir. Eger asiri derecede uzarsa, rüyayi görenin ölümüne işarettir. Rüyada kısa olan boyun uzamasi, fitneye işarettir. Bazen de cimriliğe, kuvvet ve zenginlikle yardima işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir