Rüyada Baldız Görmek

Ayrıca bkz: Enişte, Aldatıldığını Görmek

Evli bir kimsenin rüyada baldızını görmesi, eşi ile arasının açılacağına işarettir.

Rüyada baldız görmek, kişinin kendi eşi ile arasında muhabbetin artacağına, aile içinde huzurun temin edileceğine delalet eder Bir başka yoruma göre de baldız fitne demektir. Aile içinde sebep olacağınız huzursuzluğa işarettir.

Rüyasında baldızını gören kişi, asılsız ve maksatlı şekilde yapılmış bir dedikodunun muhatabı olur.

Baldız

“Rüyada Baldız Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Merhabalar, ben rüyamda baldızımla cinsel ilişkiye girdiğimi gördüm ve eşim de buna müsaade ediyordu. Bu rüyayı nasıl yorumlarsınız?

  2. Rüyamda baldızımla birbirimizi tahrik edici cinsel içerikli hareketler yaptık. Sadece ilişkiye girmedik.

  3. Rüyamda 18 yaşımdaki baldızımla sevgili olarak parkta yürüyorduk ama eşim uzaktan arkamızdan geliyordu ve bizi görmüyordu. O yüzden korkarak baldızımla el ele tutuşuyorduk. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  4. Baldızımı rüyamda aynı yatakta ama cinsel ilişki yoktu, cinsel organına dokunmamı istedi. Yer, yol kenarında dükkan ama biz orada yatak da yatıyorduk.

  5. Merhaba, ben uzun zamandır eşimden ayrıyım. Boşanma davamız sürüyor, 1 yıldır babasında kalıyor. Giderken kızıma hamileydi. Kızım 8 aylık ve göremiyorum. Rüyamda ise eşimi, annesini, 2 baldızımı büyük baldızımın kucağında kızımı, bense kırmızı bir arabayla onları almaya gitmiştim. Eşim “Beni kurtar” diye aradı. Ben de polislerle onları almaya gittim. Baldızlarım, anneleri, eşim, kızımı arka koltuğa bindirdim eşim de yanında. Ben önde iki erkek vardı biri arkadaşım, diğerini tanımıyorum yola çıktık ve uyandım. Birde evlerinin perdesi lambanın ışığıyla bembeyaz görünüyordu. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  6. Ben rüyamda baldızımın bezenmiş vaziyette gelin olduğunu, baş köşede oturup ailece hep birlikte çok mutlu olduğumuzu gördüm.
    Yorumlarınız için yardımınızı rica ederim. İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir