Rüyada Tehlike Görmek

Rüyada kendinizi büyük bir tehlike içinde görmek, son zamanlarda ailenize musallat olan talihsizliklerin artık son bulduğuna ve bundan sonra korkacak bir şey kalmadığına yorumlanır.

Rüyada tehlike içinde olduğunu görmek, her şeyini kaybedip çok kötü bir duruma düşmeye işarettir.

Ayrıca şu rüya tabirleri ve yorumlara bakınız: İç Sıkıntısı

Tehlike

“Rüyada Tehlike Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyayı gören benim kız kardeşim. Eşimin(54 yaş) ve kızımın(24 yaşında) çok büyük bir tehlike altında olduğunu görmüş, onları kurtarmak için büyük panik yaşamışız. Ben kızımı kurtarmak için gitmişim. Kız kardeşim de eniştesini kurtarmaya gitmek üzere iken eşimin ölmüş annesi de kız kardeşime yardım etmek oğlunu kurtarmak için birden orada belirivermiş. Eşimin annesi kız kardeşime mantıklı öneride plan yapmalarını ve kurtarmaya çalışmalarını söylemiş. Bu aşamada kız kardeşim korkudan uyanmış, rüya yarım kalmış, tabii ki. Tüm detayları ile rüya bu kadar ve sabaha karşı görülen bir rüya. Gerçek hayatta ise ciddi maddi sorunları olan bir aileyiz. Kızım yurt dışına okumak üzere gitti fakat maddi sorunlar sebebiyle çalışıyor, okulu askıya aldı. Ben çalışıyorum, eşim çalışmıyor. Kızıma yardımcı olamıyoruz. S atılması gereken aileye ait arsamız var, bir türlü satılamadı. Sorunlarımızın çözümü tamamen arsaya endekslendi desem doğrudur. Acil yorumunuzu yazarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

  2. Deniz büyüklüğünde çok tehlikeli bir akar ırmakta, küçük kızımla bir sınıra gitmek için içinde yüzüp gitmemiz gereken mecbur bir yol başka yol yokmuş, ferahlığa kavuşmak için. Yolun yarısında uyandım. Çok korkmuştum. Öldürücü bir su idi. Ben eğer o suda geçmezsem zaten sonumun olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir