Rüyada Adale Görmek

Rüyada kişinin kendi vücudunda gördüğü güçlü adale kasları, kişinin sağlıklı olduğuna işaret eder.
Kişinin kendisinde gördüğü adale aynı zamanda güç bir işe girişmek için cesaret bulacağı anlamına da gelir.
Rüyada başka birinde adaleli bir vücut görmek, kaba saba bir arkadaşa ya da kaba davranışlarla karşılaşacağınız bir olay yaşamaya delalet eder.

Rüyada adale görmek, sağlığa dikkat etmek gerektiğine işaret eder.
Rüyada adale görmek, yoğun çalışma temposuna ve bunun sonucunda sıhhatin bozulduğuna işarettir.
Rüyada adale sağlıkla yorumlanır.

Adale kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Adale Görmek” için bir yorum

  1. Arkadaşım sınıfın en güçlüsü normalde. Rüyamda onun bir iş yaptığını görüyorum ve o işi yaparken kasının normalinin çok üstünde çıktığını görüyorum. Sonra herkes onun yanına gidiyor ve kasına bakıyor. Bunun anlamı ne? Cevaplarsanız memnun olurum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir