Rüyada Tabakhane Görmek

Rüyada tabakhane görmek; ilim ve irfan yuvalarına, tekke ve dergahlara, her türlü zorluğa göğüs geren kadına, mala delalet eder.

Rüyada tabakhanedeki deri ıslatılan havuzu görmek, hamama delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Debbağ, Mezbaha.

Rüyada tabakhane görmek, terbiye ile yorumlanir. Rüyanızda kendinizi bir tabakhanede derileri incelerken görmeniz, bir işe alınacak olan, memur veya işçileri veya bir okula girecek öğrencileri sınava çekmekle yorumlanır.

Rüyada tabakhanede derilerin tabağ edildiklerini görmek, çocuklarınızı yetiştirmek için onlara özel öğretmenler tutacağınıza veya onları bir okula, bir kursa yazdıracağınıza delalet eder.

Rüyada bir tabakhanede bulunduğunuzu görmek, aynen mezbahanede olduğu gibi tabir olunur. Çünkü deri terbiye edilen bu yerde sular pis kokular yayarak etrafı kirletir. Bu rüya iyi ahlaklı, terbiyeli, yokluğa ve güçlüğe katlanabilen ev kadınına yorumlanır.

Bir rivayete göre de çirkin ve kötü söz söyleyen ahlaksız, adi bir kadın ile de tabir edilir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada tabakhane görmenin tabiri “Mezbaha” görmenin tabiri gibidir. Bazen tabakhane ilim yuvası, tekke ve ahlak öğrenilen yerlere de işarettir. Bazen de tabakhane, meşakkat ve zahmete tahammül eden, eza ve cefaya sabreden kadına işarettir. Ayrıca rüyada tabakhane görmek, mala işarettir. Yeni bir mal/mülk edinebilirsiniz.

Tabakhane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir