Rüyada Süpürge / süpürmek Görmek

Hizmetçiye; Sert olanı itaatsiz, yumuşak olanı itaatkar hizmetçiye, Ev süpürmek zengin için mal eksilmesine ya da yoksulluğa, evdeki hastanın vefatına yahut ev taşınmaya ya da bazı eşyaları elden çıkarmaya; Birinin evini süpürmek, oradan mal elde etmeye delalet eder.

Süpürge / süpürmek

“Rüyada Süpürge / süpürmek Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Önce yapmak istediğim mesleklerden birini gördüm ve ne çok istediğimi söyledim. Sonra arkadaşımla süpürge otundan yapılmış süpürge satın aldığımı gördüm ve birden önce sapı vardı sonra yok oldu.

  2. Öncelikle iyi günler, rüyamda bir apartmanın içindeyim. Ortalık da çöpler var, hayvan pisliği var. Orada duran bir eski süpürgelerden bir tane var. Ben bunu alıp temizlik yapmayı düşünüyorum. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

  3. Ben kendimi süpürürken görmedim. Başka bir tanıdık benim evimin önüne gelip üstünü süpürgeyle süpürüp süpürüp gitti birkaç kere tekrarladı bu hareketi. Sonra uyandım.

  4. Rüyamda eltimin merdivenleri süpürdüğünü ve etrafın toz içinde kaldığını görüyorum. Ben de o sırada merdivenlerden yukarı çıkıyorum. Rüyamın yorumu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir