Rüyada Baca Görmek

Ayrıca bkz: Fabrika, Duman  

Kişinin rüyada baca görmesi, kısmet ve bol rızık ile tabir olunur. Kendi evinin bacasından siyah ve koyu bir duman çıktığını görmek, rızkın bolluğuna ve bereketine işaret eder.

Rüyada bacadan hiç duman çıkmadığını görmek, evdeki düzenin bozukluğuna işarettir. Evdeki bacanın yıkılmış ve harap olmuş olduğunu görmek, keder ve üzüntüye işarettir.

Rüyasında düzgün, temiz baca görmek kişinin ev sahibi olacağını haber verir. Bacanızdan hiç duman çıkmadığını görmek, evinizde dirlik olmadığına işarettir.

Rüyada bacanızın yıkılmış olduğunu görmek, düşmanlarınızın yok olacağına; bacanızdan bir kiremit düştüğünü görmek, evinizden bir kişinin yolculuğa çıkacağına işarettir.

Rüyada baca temizlemek, bütün işlerinizin normal bir şekilde yürüyeceğine; bacanın tutuştuğunu görmek, kedere ve acıya delalettir.

Rüyada bacanın yıkıldığını görmek, bir ilim haberi alacağınıza veya aileniz bireylerinden birisinin ağır bir hastalığa tutulacağına işaret sayılır.

Baca

“Rüyada Baca Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda, Boğaz'ın diğer yakasının tepesinde fabrika bacalarından kara dumanlar çıkıyor, yangın mı diyoruz ama ateş yok, kısa süre içerisinde havayı bu kara dumanlar kaplıyor ve bizim yakaya doğru tüpler düşüyor sert şekilde ama patlama yok. Biz de düşen tüplerden kaçmaya çalışıyoruz. Allah hayırlara vesile etsin, tabirini yollayabilirseniz sevinirim.

  2. Rüyamda baca deliğinden tomar tomar para aldım ceplerime doldurdum. Paraları baca deliğine küllerin arasına saklamışlar. Ben de buldum. Bütün ceplerime doldurdum. Bu rüyamın tabirini öğrene bilir miyim? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir