Rüyada Baca Görmek

Kişinin rüyada baca görmesi, kısmet ve bol rızık ile tabir olunur.
Kendi evinin bacasından siyah ve koyu bir duman çıktığını görmek, rızkın bolluğuna ve bereketine işaret eder.
Bacadan hiç duman çıkmadığını görmek, evdeki düzenin bozukluğuna işarettir.
Evdeki bacanın yıkılmış, harap olmuş olduğunu görmek, keder ve üzüntüye işarettir.
Rüyasında düzgün, temiz baca görmek kişinin ev sahibi olacağını haber verir.
Bacanızdan hiç duman çıkmadığını görmek, evinizde dirlik olmadığına;
Bacanızın yıkılmış olduğunu görmek, düşmanlarınızın yok olacağına;
Bacanızdan bir kiremit düştüğünü görmek, evinizden bir kişinin yolculuğa çıkacağına işarettir.
Rüyada baca temizlemek, bütün işlerinizin normal bir şekilde yürüyeceğine;
Bacanızın tutuştuğunu görmek, kedere ve acıya;
Bacanızın yıkıldığını görmek, bir ilim haberi alacağınıza veya aileniz bireylerinden birisinin ağır bir hastalığa tutulacağına işaret sayılır.

Baca kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Baca Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda, Boğaz'ın diğer yakasının tepesinde fabrika bacalarından kara dumanlar çıkıyor, yangın mı diyoruz ama ateş yok, kısa süre içerisinde havayı bu kara dumanlar kaplıyor ve bizim yakaya doğru tüpler düşüyor sert şekilde ama patlama yok. Biz de düşen tüplerden kaçmaya çalışıyoruz. Allah hayırlara vesile etsin, tabirini yollayabilirseniz sevinirim.

  2. Rüyamda baca deliğinden tomar tomar para aldım ceplerime doldurdum. Paraları baca deliğine küllerin arasına saklamışlar. Ben de buldum. Bütün ceplerime doldurdum. Bu rüyamın tabirini öğrene bilir miyim? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir