Rüyada Sigara Görmek

Bakınız; Tütün

Rüyada kendisini sigara içerken görmesi, bir erkek için bir hayli güçlüklerden sonra başaracağı bir girişime; orta yaşta ise, bozmaya mecbur kalacağı bir dostluğa; bekar bir kız, için maddi yönden iyi bir erkekle evleneceğine; evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve endişeli günlerin yaklaştığına işarettir.

Rüyada kendisini sigara içerken görmek, bir erkek için, karşılaşılacak bir çok zorluktan sonra başarıya ulaşılacağını belirtir. Orta yaşlı ise, bozmak zorunda kalacağı iyi bir arkadaşlığa işaret eder; Bekar bir kız rüyada sigara içmek varlıklı bir kişiyle evleneceğine işaret eder. Evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve sıkıntı verici günlerin yaklaştığına yorumlanır. 

Rüyada sigara almak, yeni planlar içerisinde olduğunuzu işaret eder. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz gerçekleşecek. Ayrıca bu rüya, hoş ama oyalayıcı laf ve konuşmadır. Sigara dumanı sıkıntıdır.

Rüyada birisine bir sigara ikram ettiğinizi veya birinden bir sigara alarak yaktığınızı görmek, yeni bir iş kurmak arzusunda olduğunuza veya evinizi başka bir yere nakletmek istediğinize işarettir. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada sigara içmek, sünneti terk etmeye veya sıkıntılı günler geçirmeye işarettir.

Yeni planlar yapacaksınız. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz geçekleşecek.

Rüyada sigara içtiğini görmek, eğlenceye olan düşkünlüğüne, dostlar tarafından bir davete çağırılacağınıza; sigarayı attığını görmek, kötü bir haber alacağınıza işarettir.

Sigara

“Rüyada Sigara Görmek” üzerine 22 yorum

 1. Rüyamda bir bayan tarafından bana 2 defa yarısı içilmiş sigara uzattığını gördüm ve ben içmediğim söyleyerek kabul etmedin. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

 2. Merhaba ben bekarım. Kız arkadaşım rüyamda bize gelmiş eşiyle ve benim yatak odamda çıplak oturmuş. Bayan sigara içiyordu, eşi de çıplaktı. Ne demek oluyor? Çok tedirgin oldum. Teşekkür ederim.

 3. Merhaba, ben evliyim. Rüyada yakın bir kız arkadaşım ile beraber trende taksime doğru gidiyoruz. Eski erkek arkadaşımı da bir yerde oturur vaziyette görüyorum ama benim elimde sigara var sonuna kadar içiyorum sigarayı. Sigara bitti erkek arkadaşım oturduğu yerden kalkmıştı. Yorumlayabilir misiniz?

 4. Küçüklük beşiğimin içinde yatağı yorganı duruyor. Kutu kutu sigara almışım ve beşiğin içine saklıyorum, eşim buluyor ve paket paket başkalarına dağıtıyor.

 5. Sigara satan araç kaza yapıyor. Biz de bu şirketin tam sahibi olacağımız sıralarda oluyor ve de ben kaza yapan araçtan 100-150 paket sigarayı çantama koyuyorum, kaza yapmış aracın yanından.

 6. Rüyamda genç sarışın bir güzelin sigarasını yakıyorum. Yanımızda başka bir arkadaşım daha var. Yorumlarsanız sevinirim.

 7. Rüyamda bir heyelanda toprak altında kalan bir mühendis iş arkadaşım ağzımdaki sigarayı almak ister, ben de vermeyerek yeni bir sigara veriyorum.

 8. Ben daha 13 yaşındayım. Annemden gizlice sigarayı alıp camdan kendimi sarkarak içtim. Bunu yorumlar mısınız, ne anlama geliyor?

 9. Rüyamda hiç tanımadığım 2 erkek bizim eve gelmişti önce sigara içip sonra da o sigarayı da tenime bastılar.

 10. Rüyada bana sigara uzatılıyor ve babam yanımda olduğu için alamıyorum babam sigarayı alıyor ve ben de alıyorum ama yakmıyorum babam içiyor, ben sonra yakıyorum ve karşılıklı oturuyoruz. Babam bir konuda bana hak veriyor konuşmadan sonra ve ağlıyor.

 11. Ya ben 13 yaşındayım rüyamda sigara içiyordum. Yaşıma uygun değil. Kendimi bunlara göre hangisiyle yargılamalıyım?

 12. Hiç bir zaman sigara içmeyen oğlumun sigara içmesine ağlayarak itiraz ediyordum ama kendimde sigara içtim bitirdim.

 13. Rüyamda öyle bir an oluyor ki sigara içmek için öyle bir istek duyuyorum ki, üşenmesem uyanıp kalkıp sigara içicim o derece. Her haftanın bir kaç günü bunu sürekli görüyorum ve bazen bu arzudan yatakta sızladığımı bile biliyorum oysaki sigaradan haz etmeyen biriyimdir. Normalde olsa rüyadır der geçerim ama her hafta düzenli olarak görünce şüphe uyandırmaya başladı lütfen açıklayın şimdiden teşekkürler.

 14. Rüyamda babam sigara içiyor ve sigarayı ben tutuyorum. Çekmek istediğinde uzatıyorum babamda normal bir sigarayı yakıp yere atıyor. Çatapat gibi ucu patlıyor bunu yorumlar mısınız?

 15. Rüyamda elimde bir sigara var içmek için ağzıma götürdükçe lokma lokma çiğniyorum yedikçe büyüyor çok büyük bir hale gelmişti ki gece çocuğun sesine uyandım yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir