Rüyada Ayran Görmek

(Ayrıca Bakınız; Yoğurt)

Rüyada ayran içtiğini görmek, kişinin gelirinin artacağına, aynı zamanda sosyal hayatında olumlu gelişmeler yaşayarak, kıymetli ve değerli dostlar edineceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada ayran içmek kişinin gönül ferahlığı yaşayacağına işarettir.

Rüyada birisine ayran ikram ettiğini görmek, hayatta çok çok kıymetli bir dost edinmeye işarettir.

Rüyada yayıkta ayran çalkaladığını görmek, kişinin kısmetinin açılmasına; bekar bir birey için evlenmeye; evli bir birey için de güzel ve hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına işaret eder.

Rüyasında yemek yerken ayran içtiğini gören kişi, uzun süre boyunca sağlık sıkıntısı yaşanmayacak demektir; ancak tam tersi durumda kişi hastalanabilir demektir.

Rüyada kişi, balıklı bir yemekle beraber ayran içiyorsa mutsuz günler yaşayacak demektir, bilirsiniz ki taze olmayan balık olması durumda ayran veya yoğurt ürünleri tüketilmesi zehirlenmeye yol açmaktadır.

Ayran

“Rüyada Ayran Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Merhabalar, rüyamda oruçluydum bunu unutup ayran içmek istedim. O sırada annem mutfakta yemek yapıyordu. Tam ayranı içeceğim sırada annem oruçlu olduğumu hatırlattı ve ben de panik yapıp üzerime ayranı döktüm. Rüyamı yorumlar mısınız? İyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir