Rüyada Servet Görmek

Rüyada servet sahibi olduğunu görmek; düşmanı kahretmeye, onu zelil ve hakir bırakmaya, hayırlı eşe ve cenneti hak ettirecek salih amellere işarettir. Sermaye ve servet dünya ve ahiret zenginliğine delalet eder. 

Rüyada hastanın servet görmesi, gireceği toprağa ve defnedileceği türbeye (mezara); bazen servet, yoksul için yolunu şaşırmaya delalet eder. Rüyasında bir servete sahip olanın yabancılarla konuşurken çok dikkatli olmaları gerekir.

Rüyasında bir servete sahip olduğunu görmek, tanımadığı insanlarla ilişkilerinde dikkatli olmasının gerektiği konusunda haber verir. Bu rüya olduğu gibi çıkabilir. Kişinin bir olay yüzünden çok dikkat çekeceğini gösterir.

Rüyada büyük bir servete kavuştuğunu görmek, çoktan beri beklemekte olduğunuz bir işinizin olacağına, ferah ve bolluğa kavuşacağınıza işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada servet sahibi olduğunu görmek, fakir için yolunu şaşırmasına işarettir. Bazen servet sahibi olduğunu görmek, düşmanı kahretmeye, kıskanç zelil ve hakir etmeye işarettir. Bazen servet, hanıma ve cennet nimetlerini gerektiren ameli salihaya işarettir. Hasta için servet, toprağına ve gireceği türbeye işarettir.

Ayrıca bakınız: Banknot, Zengin Olmak, Para Toplamak

Servet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir