Rüyada Salatalık Görmek

Mevsiminde görmek rızka, mevsimi dışında üzüntüye ve hastalığa, Eşi hamile olan kimsenin salatalık görmesi kız çocuğuna, Kesilmiş salatalık hasta için şifaya, onu ikram eden ve ikram olunan için hayır ve iyiliğe, Salatalık bazen kolay elde edilen rızka, salatalık alıp evine götürmek, eşinin hamile kalmasına; Salatalık tarlası nesli temiz kadına, birbiri ardınca meydana gelecek rızık ve faydaya, Ağaç üzerinde görülen salatalık bid’ate, cimriliğe, bu sebzenin pahalılaşmasına delalet eder.

Rüyada salatalık görmek , eşinin hamile kalacağına işarettir.

Rüyada görülen salatalık, üzüntü ve kederdir Bundan dolayi salatalik yediğini gören kimse kendisine agirlik getiren bir ise çalışır. Salatalik, mevsiminde riziktir. Mevsimsiz ise hastalıktır, insanin rüyada sabit olarak gördüğü salatalik, mahzun bir çocuktur.

Hanimi hamile olan bir kimse rüyada salatalik yediğini görse, bir kiz çocugu olur. Rüyada salatalığın bıçakla kesilmesi hasta için iyidir. Salata, ikram edene de edilenede iyidir, hayirdir. Rüyada salatalik görmek, adi ve devamsiz bir riziktir.

Rüya sahibinin satin alip evine götürdügü salatalik, haniminin hamile olduguna işarettir. Salatalik ve karpuz kolay elde edilen bir rızka işarettir.

Rüyada salatalık görmek, eşinin çocuk doğuracağına yorumlanır.

“Rüyada Salatalık Görmek” için bir yorum

  1. Salatalık yılan gibiydi ve üstüme geliyordu. Bende bağırıyordum ama sesim çıkmıyordu anlatamıyordum sonra kardeşimin ayağına doğru gitti mutfakta bulaşık yıkıyordu yine bağırıyordum ama anlamıyordu sonra bana doğru gelmeye başladı aniden patladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir