Rüyada Salata Görmek

Rüyada salata yemek, mutluluğun işaretidir. Bazen bu rüya, hastalığın ve etrafınızda kötü insanlar bulunduğunun da habercisi olabilir. İçine limon ve sirke konulmamış ise büyük kısmettir. İçine sirke konulan salata ise içine haram karışacak kısmettir.

Rüyada salata görmek, salata yapmak veya salata yemek; hep işlerin karışıklığına işarettir.

Rüyada salata yemek tabiri, kısmetin işaretidir. Bazen bu rüya, bir düşmanla da işaret eder.

Rüyada salata yemek ne demek: Çevrenizdeki kişilere dikkat etmelisiniz. Sizin kötülüğünüzü isteyen kişiler olabilir. 

Bakınız; Salatalık, Cacık, Sebze

Salata

“Rüyada Salata Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda bir restoranda aşçı olarak çalışıyorum ve sipariş üstüne salata yapmaya çalışıyorum ama sürekli koşturmaca içinde malzemeleri arıyorum. Biraz da yapacağım salatanın tarifini tam bilemediğim içinde duraksıyorum. Sonra yanımdaki arkadaşımın salata yerine karpuz kesip yolladığını öğreniyorum. (Çöpteki karpuz kabuklarını ve karpuzun kötü yerlerinin kesilmiş olduğunu görüyorum.) Yorumlama imkanınız olursa sevinirim. Teşekkür…

  2. Öncelikle merhaba, ben iki kere aynı rüyayı gördüm, her ikisinde de mavi kundaklı, beyaz, ufak yüzlü, yeni doğmuş bir bebek sanırım erkekti ve tabakta yeşilliklerden yapılmış bir salata gördüm. Dün gece yine aynı bebek ve bu sefer üç tane tabağa dağıtılmış yeşil salata gördüm. Başka herhangi bir ayrıntı hatırlamıyorum. Yorumda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir