Rüyada Salata Görmek

Rüyada salata yemek, mutluluğun işaretidir. Bazen bu rüya, hastalığın ve etrafınızda kötü insanlar bulunduğunun da habercisi olabilir.

İçine limon ve sirke konulmamış ise büyük kısmettir. İçine sirke konulan salata ise içine haram karışacak kısmettir.

Rüyada salata görmek, salata yapmak, salata yemek hep islerin karisikligina isarettir.

Rüyada salata yemek, mutluluğun işaretidir. Bazen bu rüya, hastalığa da işaret eder.

Rüyada salata yemek, mutluluğun işaretidir. Bazen bu rüya, hastalığa da işaret eder.

Salata kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Salata Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda bir restoranda aşçı olarak çalışıyorum ve sipariş üstüne salata yapmaya çalışıyorum ama sürekli koşturmaca içinde malzemeleri arıyorum. Biraz da yapacağım salatanın tarifini tam bilemediğim içinde duraksıyorum. Sonra yanımdaki arkadaşımın salata yerine karpuz kesip yolladığını öğreniyorum. (Çöpteki karpuz kabuklarını ve karpuzun kötü yerlerinin kesilmiş olduğunu görüyorum.) Yorumlama imkanınız olursa sevinirim. Teşekkür…

  2. Öncelikle merhaba, ben iki kere aynı rüyayı gördüm, her ikisinde de mavi kundaklı, beyaz, ufak yüzlü, yeni doğmuş bir bebek sanırım erkekti ve tabakta yeşilliklerden yapılmış bir salata gördüm. Dün gece yine aynı bebek ve bu sefer üç tane tabağa dağıtılmış yeşil salata gördüm. Başka herhangi bir ayrıntı hatırlamıyorum. Yorumda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir