Rüyada Ray Görmek

Demiryolu ve ray görmek orta yolu tercih etmeye, her türlü aşırılıktan ırak durmaya, Yalnız başına ray görmek, bir maksada ulaşmak için gerekli unsurların eksik olduğuna delalet eder.

Rüyada tren rayı görmek, çok uzun bir yolculuğa çıkacağınızı gösterir.

Rüyada tren rayı gören, çok uzun bir yolculuğa çıkacak demektir.

Rüyada tren istasyonunda bulundugunuzu ve tren raylarinin uzayip gittigini görmeniz, önemli bir is için bir yolculuk yapacaginiza delalet eder. Raylar üzerinde tren görmek hayirlidir ve isinizin çabuk olacagina delildir. Bazilarina göre; rüyada bir demir yolu rayi görmek, karayolu ile yapacaginiz bir yolculuga delalet eder. Tren yolu üzerinde yürümek küçük bir tehlike atlatacaginiza isarettir.

Ray kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Ray Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda tren yolunda elimde 4 adet köpekle iplerinden zorla tutuyordum. Karşımdan tren geldiğinde karşı raya geçiyordum. Köpekler irili ufaklıydı? Bu ne manaya gelmektedir?

  2. Tren yolculuğundayken yüksek uçurum gibi bir alanda trenden tanımadığım biriyle inip o kişinin tren raylarının makasını değiştirdiğini gördüm. (trenin ilerlediği raydan diğer raya geçmek için kullanılan rayı kaydırma metodu da diyebiliriz sanırım) Bir diğer rüyamda ise yasadığım evimin içinde önce biraz uçup sonra yere konan 3 ya da 4 yarasa gördüm ve bu yarasalar yerdeyken onlara vurmak istedim tam vuracağım sırada yarasalar kurt köpeklerine dönüştü. Yerde uyur bir vaziyette saldırgan olmayan sadece bana dişlerini gösteren bir kurtağzını açıp bana bir şey yapmayacağını anlatır gibi durmasına rağmen ben onun bana zarar vereceğini sanıp iki elimle ağızını ayırmaya çalıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir