Rüyada Ray Görmek

Rüyada demiryolu ve ray görmek, orta yolu tercih etmeye ve her türlü aşırılıktan uzak durmaya işarettir. Yalnız başına ray görmek, bir maksada ulaşmak için gerekli unsurların eksik olduğuna delalet eder.

Rüyada tren rayı görmek, çok uzun bir yolculuğa çıkacağınızı gösterir. Bu yolculuk size mental anlamda çok iyi gelecektir.

Rüyada tren istasyonunda bulunduğunu ve tren raylarının uzayıp gittiğini görmeniz, önemli bir iş için bir yolculuk yapacağınıza delalet eder.

Rüyada raylar üzerinde tren görmek, hayırlıdır ve işinizin çabuk olacağına delildir. Bazılarına göre; rüyada bir demiryolu rayı görmek, karayolu ile yapacağınız bir yolculuğa delalet eder. Tren yolu üzerinde yürümek, küçük bir tehlike atlatacağınıza işarettir.

Ray

“Rüyada Ray Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda tren yolunda elimde 4 adet köpekle iplerinden zorla tutuyordum. Karşımdan tren geldiğinde karşı raya geçiyordum. Köpekler irili ufaklıydı? Bu ne manaya gelmektedir?

  2. Tren yolculuğundayken yüksek uçurum gibi bir alanda trenden tanımadığım biriyle inip o kişinin tren raylarının makasını değiştirdiğini gördüm. (trenin ilerlediği raydan diğer raya geçmek için kullanılan rayı kaydırma metodu da diyebiliriz sanırım) Bir diğer rüyamda ise yasadığım evimin içinde önce biraz uçup sonra yere konan 3 ya da 4 yarasa gördüm ve bu yarasalar yerdeyken onlara vurmak istedim tam vuracağım sırada yarasalar kurt köpeklerine dönüştü. Yerde uyur bir vaziyette saldırgan olmayan sadece bana dişlerini gösteren bir kurtağzını açıp bana bir şey yapmayacağını anlatır gibi durmasına rağmen ben onun bana zarar vereceğini sanıp iki elimle ağızını ayırmaya çalıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir