Rüyada Öksüz Görmek

Bakınız: Yetim

Rüyada kendisini yetim görmek, daima maddi bakımdan refah içinde yaşayacağınıza ve dostlarınız tarafından çok sevileceğinize işarettir. Rüyada bir yetimhaneyi ziyaret etmek, dostlarınız tarafından çok iyi haberler almaya ve işinizin gelişip ilerlemesine işarettir.

Rüyada öksüz görmek, iş kurarak işsizlere iş imkanı sağlayacağınızı işaret eder. Sürekli maddi rahatlık içinde yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada öksüz bir çocuk görmek, başka insanlardan yararlanacağınız anlamına gelir. Bu rüya, muhtaç duruma düşebileceğinizin de işaretidir.

Rüyasında öksüz kaldığını görerek ağlayan kimse sevdikleriyle birlikte güzel bir hayat sürecek demektir. Ufak tefek sorunlar yaşansa bile, kısa sürede tüm sorunlar atlatılabilir.

Rüyada öksüz bir çocuk görmek, başka insanlardan yararlanacağınız anlamına gelir. Bu rüya muhtaç duruma düşebileceğinize işaret eder.

Rüyada bir öksüz sevdiğinizi görmek, işlerinizin çok yolunda gideceğine; öksüzü üzerek ağlatmak, işinizin bozulacağına işarettir.

Öksüz

“Rüyada Öksüz Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda bir kız arkadaşım ölmüştü, arkadaşımın normalde küçük oğlu ve daha küçük bir kızı var, rüyada güya kızı ama kızı bir velimin küçük bebek kızı olarak görüyorum, kaza geçirince arkadaşım bundan sonra bakmak boynumun borcu diyerek kucağıma alıyor başını okşuyorum hep ağlıyorum. Bu ne anlama geliyor, yorumlayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.