Rüyada Otopark Görmek

Rüyada otopark görmek, maddiyata ve özel hayata yorulur. Rüyada arabanızı bir otoparka bıraktığınızı görmek, özel yaşantınızın beklenmedik bir olaydan sonra birdenbire lehinize olarak çok değişeceğine işaret eder.

Rüyada sizin kendinizin bir otopark işlettiğinizi görmek, yakın bir akrabanızın maddi yardımı ile işlerinizi genişletip kazancınızı artıracağınıza ve bu suretle bolluk ve mutluluk içine gireceğinize işarettir.

Ayrıca bkz: Motorlu Araç, Motosiklet

Otopark

“Rüyada Otopark Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Büyük bir otoparka (o kadar büyük ki küçük bir uçak, kamyonlar, arabalar falan bile var.) Gerçek hayatta tanımadığım, bıyıklı, orta yaşlı, bir adamla iki araba o otoparka giriyoruz. İkimizin arabası da eski ve dağılmış ama gayet güzel sorunsuz gidiyor. Benim ki beyaz. Adamın arabası koyu bir renk. Ve sanırım ben yalnız değilim. Bir iki kız arkadaşım var yanımda… Ben kolaylıkla yer buluyorum otoparkta. Sonra da adama yardım edip arabasını park etsin diye yer arayıp buluyorum. Devasa bir insan yüksekliğinde, yemyeşil dışı, bir karpuzu var otoparkta. Onu itip yer acıyorum arabasına. ( karpuzun kokusunu bile duyuyorum çok güzel.) Sonra o adam da park edip geliyor yanımıza ve otoparkın orta yerinde kim olduğunu tam hatırlamadığım bir kaç kızla ama arkadaşımmış, bulgurlu kısır gibi bir şey yoğuruyorum. Koca gümüş renkli metal bir leğende (Bayağı kalabalık insanlar gelecek de onlara yapıyormuşuz.) Tadıyorum. Tadı, kokusu çok güzel. Yağı eksik geliyor. Bir su bardağında, çok berrak, çok güzel kokulu zeytinyağı, sıvı bir yağı döküp tekrar tadıyorum. Çok lezzetli oluyor. Adam da tadıyor o da beğeniyor. “Evet, yağ katmak iyi oldu.” Biraz daha ekip yoğurmaya devam ediyorum. Bu arada rüya boyunca ruh halim huzurlu ve hoş. Teşekkür şimdiden.

  2. Rüyamda otoparktayım bir sürü araba var, benimki yok arıyorum sonra 4 tane araba pembe ve tonlarından oluyor. “Bunlardan biri benim” diyorum ama değil aslında, içimden olmadığını biliyorum ama “Başka çarem yok, almam lazım” diyorum. Etrafta insanlar da girip çıkıyor tabi. Sonra annem otoparka çamaşır asmaya geliyor. 4 pembe arabadan 2 si yok oluyor, biri parçalanıp motosiklet oluyor, diğeri benim arabam oluyor rengi değişiyor. Sonra annem “Ben park ederim” deyip zaten park halinde olan arabayı başka yere park ediyor sonra çamaşır sepetini alıp çıkıyor. Ben de arkasından giderken bir adama (arkadaşımmış benim) “Filmi ne zaman izleriz? Neyse fark etmez, yazarsın haber edersin” diyorum. Adam da o sırada arkadaşıyla çamaşır asıyormuş gene otoparkta. “Görüşürüz” deyip merdivenle yukarı çıkıyorum. Annem “Kim o” diyor. “Kardeşlerimle film izleyeceğiz ya o da izleyecek bizle” diyorum. Rüya boyunca içimde hep bir sıkıntı vardı. Başkasının arabasını benim arabam gibi göstermişim, o sıkıntı beni rahatsız etmiş hep. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir