Rüyada Ot demeti Görmek

Demet yapılmış ot görmek yemin keffareti vermeye delalet eder.

Ot demeti kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Ot demeti Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamın tabiri hakkında net bir bilgiye ulaşamadım. Rüyamda bir binanın tepesine çıkıyorum. Teras gibi bir yeri var. Orada durduğumda, o terasa bağlı binanın yan tarafı. Yani bir bölümü çatı ve çatısında bir eşek sanıyorum ama katıra daha çok benziyordu. Ve onu çatının baca mı bilmiyorum bir yerine bağladıklarını ve ayakta durmak için çabaladığını yorulunca da dizlerini kırıp, çatıdan düşmemek için çabaladığını yani kayıp tekrar yukarı gittiğini gördüm. O çatıda bir, iki ya da üç bağ demeti ot vardı ve hafiften yağan yağmurda ıslanmıştı. O hayvanın öyle kayıp düşmemek için çırpındığını görünce, "Ah yazık ya. Kim bağlamış, bunu buraya?" diyordum. Binanın yanında başka bir binanın çatısına bağlı koyun ve yanılmıyorsam keçi de vardı. Ve onlarda bağlıydı ama o eşek ya da katır kadar çabalamıyorlardı. Hatta çok rahat bir şekilde durabiliyorlardı. Bunu bana yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir