Rüyada Neşter Görmek

Rüyada nester görmek, aileden birinin hafif yaralanmasi ile yorumlanir. Bu olay sizi üzecek ve oldukça da vaktinizi alacaktir. Nesterle bir yarayi kestiginizi görmek, bir olay hakkinda karariniza karsi koyan kimselere son sözünüzü söyleyip isi kesip attiginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen nester, aci ve kötü bir habere isarettir.

Neşter kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Neşter Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda dizimin tam arkasını neşterle kesip içine parça et koymaya çalışıyordum. Bunun için ev arkadaşımdan yardım istiyordum. Etleri yıkayıp bana vermesini istedim, yıkadı, verdi. Ben de biraz ufalatıp o etleri yaranın içine koyacaktım ama vazgeçtim, kesilen yerim dizimin arkasında boydan boya yerdi. Kendim kestim ama dikiş canımı yakar diye dikiş atılmasını istemedim.

  2. Merhaba, ben dün gece rüyamda işyerinden bir arkadaşı gördüm, ben ona küfür ettikten sonra neşter çıkartım karnıma sapladı sonra fırlattı ve omzuma saplandı. Neşteri omzumdan çıkartıp ben de ona saldırdım. Sadece hafif yaralayabildim ama o bana birkaç kere daha sapladı. Çok çaresiz hissettim o an. Daha sonra çalıştığım mağazaya eski sevgilimin geldiğini gördüm, oturup ayakkabı denedi ve “Hayırlı olsun, Kıbrıs’a gidiyormuşsun” falan dedi (uzman çavuşluk için söylediğini anladım) ama Kıbrıs’a gitme durumu da yok. Daha sonra ben bu kıza hiç yüz vermedim “He, evet sağ ol” falan deyip arkamı dönüp depoya gittim ve gözlerim doldu. Ben anlamadım çok karışık bir rüyaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir