Rüyada Mantar Görmek

İleri gelen insanların sevgisini kazanmış vefalı bir kimseye, hanım tarafından rızka nail olmaya, Mantar yemek helal kazanca delalet eder,

Rüyasında mantar gören kişi, yanlış bir takım girişimlerde bulunmuş demektir.

Rüyada yenilen mantar bir süre mutluluk veren ancak güzellik getirmeyen bir iş, haram karışmış para demektir. Zehirli mantar toplamak görmek rüyayı görenin başı yanlış işler nedeniyle belaya girecek demektir.

Aşın hırslı bir insan olduğunuzun işaretidir. Eğer mantar yediğinizi gördüyseniz, aşk hayatınızda utanç verici ilişkileriniz olacağı anlamına gelir.

Hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Tıpa olarak mantar ise güçlü, koruyucu, yardım eden mevki sahibi birisine işaret eder.

Rüyada çesitli mantarlar görmek, beklenmeyen ve ümit edilmeyen yerden rızka delalet eder, Mantarin zehirsiz olan çesidi mal, menfaat ve hayir; zehirli çesidi ise zarardir. Mantar yemek ve almak kolay, fakat az bir kazançtir. Bazilarina göre; rüyada mantar görmek zahmet ve zorlukla elde edilen rızka ve bir rivayete göre kötü huya delalet eder. Rüyada mantar alan ve yiyen zahmetle rizkini kazanir. Yahut kötü huylu bir kimseden hakaret görür ve ondan eline biraz mal geçer. Mantarin yenilen cinsini görmek beklenmeyen yerden gelecek rızka delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada mantar görmek, ileri gelen kimselerin sevdigi vefali bir kimsedir. Bazi tabirciler, mantar kendisinde hayir olmayan birkadindir, dediler. Eger mantar büyük olursa kadinlar tarafindan bir rızka işarettir. Rüyada mantar yediğini gören kimse helalindan mal kazanir. Rüyada zehirsiz mantar görmek, umulmadik yerden mal ve rızka işarettir. Zehirli mantar .zarar ve ziyana işarettir.

Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer.

Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer.

Mantar

“Rüyada Mantar Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Ben rüyamda bir mantar ağacı gördüm ve ilk defa böyle bir ağaç görüyorum. Mantarın ağacı olduğunu bilmiyordum. Şaşkın bir ifadem vardı. Mantara dokundum fakat yemedim de koparmadım da. Mantar seven biri olmadığımdan yemedim zaten. Mantarın rengi de siyahtı. İlk defa siyah mantar görmenin de şaşkınlığı vardı. Cevabınız için şimdiden teşekkürler…

  2. Rüyamda bir sürü mantar topluyordum kanlıca mantarı. Her yer kanlıca mantarı ve kanlıca mantarının bitmediği bir toprakta kumun içindeydi (kanlıca dağda yosunlu yerde yetişir.)

  3. Rüyamda yanağımda ve çenemin altında mantar çıkmıştı. Beyaz mantar ama kahverengi benekleri vardı. Satın aldığımız mantarlar gibiydi ama bana zehirli gibi geldi rüyamda. Yorumunu çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

  4. Rüyamda kültür mantarını tencerenin içerisinde pişmiş bir vaziyette karıştırıyordum. Bu ne anlama gelir? Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir