Rüyada Mangal Görmek

İşlerinizin düzeleceğine, para sıkışıklığını aşacağınıza yorumlanır. Mangal yakmak karlı bir iş için girişimlere başlamak demektir.

İşlerinizin düzeleceğine, para sıkışıklığını aşacağınıza yorumlanır. Mangal yakmak karlı bir iş için girişimlere başlamak demektir.

Sıcaklık veriyorsa yuvayla ilgili mutluluktur.

Rüyada mangal görmek, hangi çesitten olursa olsun, evin sahibi ile tabir olunur. Bos mangal görmek iyi degildir. Rüyada mangal görmek, ocak gibi tabir olunur. Bazilarina göre, rüyada mangal, saklanan sandik veya bir yer ile tabir olunur. Bir mangal satin aldiğini görenin eline mal geçer ve o mali saklar. Mangalin kirildiğini gören zarara ugrar. Mangalin bir yerden basta bir yere tasindiğini görmek malinin bir yerden diger yere götürülecegine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada mangal görmek, para kasasi île tabir edilir. Mangal satin aldiğini gören kimsenin eline mal geçer. Mangalin kinîdiğini gören kimse zarara ugrar.

Mangal

“Rüyada Mangal Görmek” için bir yorum

  1. Merhaba, kısa süredir ailelerimizin arkadaş olduğu biriyle gizlice görüşüyorum. Annem rüyasında görüştüğüm kişinin annesinin bize gelmek istediğini fakat bulunduğu yerde mangal yakmış oldukları için gelemeyeceğin haberinin geldiğini ve birine de pişirmiş olduğu gözlemeyi verdiğini görmüş ancak gizlice görüştüğüm bu kişinin annesi hayatta değil. Acaba annem aramızdaki ilişkiyi sezinlemiş de bilinçaltı mı ortaya çıkıyor ya da evliliğimizi mi istiyor? Ölünün hayattaymış gibi haber göndermesi iyi bir haber mi anlayamadım… Rica etsem yorumlayabilir misiniz? Çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir