Rüyada Mandalina Görmek

Rüyada mandalina yemek , güney bölgelerine neşeli bir geziye katılacağınızın işareti olarak kabul edilir.

Rüyada mandalina yemek, sıcak yerlere güzel bir geziye çıkacağınız demektir.

Küçükçe bir kısmettir.

Mandalina kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Mandalina Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda ayrıldığım işyerindeyim. Patronun odası çiçekler içinde masasında tabak içinde yarısı dolu şekilde mandalina var ama kendisi odada yok. Ben çok mutluyum, işime geri döndüm, kimse bana git demiyor diye. Başka bir amirimde benimle birlikte çok sevinçliydi. Bu şekilde uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

  2. Rüyamda birilerinin bahçesindeyim, bahçe yeşilliklerle ve çiçeklerle bezenmiş, güzel bir bahçeydi. Yanımda küçük oğlumla dalından incir kopardım, yedim. Üzüm, mandalina yedik, bir de o kişi beni ve oğlumu evine çağırdı ve orada da ceviz yedik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir