Rüyada Armut Görmek

Ayrıca bkz: Armut Suyu

Bir kimsenin rüyasında armut görmesi, kavuşacağı bir nimete ve mala işarettir.

Rüyada tatlı bir armut yediğini gören kişi mal ve nimete kavuşur. Birçok armudu avuçladığını görmek, toplu bir mirasa varis olmaya delalet eder.

Rüyada hamile bir kadının armut görmesi, doğacak çocuğunun erkek olacağına işarettir. Bekar bir kızın rüyasında armut görmesi de onun evleneceğine delalet eder.

Rüyada armudu mevsiminde yediğini görmek, hayır ve berekete; mevsiminin dışında yediğini görmek ise haram mala delalet eder.

Rüyada armut görmek beş şekilde tabir edilir:

1) Helal mal,

2) Zenginlik,

3) İyi bir eş,

4) Mutluluk,

5) Menfaat.

Rüyada armut ağacı görmek, mal ve para kazanmak için insanlara boyun eğen bir kişi ile tabir olunur.

Rüyada armut görmek, rüya sahibinin kavuşacağı mala delalet eder.

Armut

“Rüyada Armut Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Ben rüyamda armut ağacından (eskiden oturduğum mahallede bulunan ancak orada gerçekte olmayan bir armut ağacı) armut aldım. Rengi parça parça kırmızı ve sarı idi. Acaba ne anlama gelir?

  2. Rüyamda armut ağacı gördüm ama başında hiç armut yok. Armutlar yerde idi. Ben de armut topladım.

  3. Ben rüyamda armut ağacı gördüm ve elimde de bir tane armut vardı ağaçta da koskocaman armut vardı ben de onu alabilmek için elimdeki ar mutu ona attım. O büyük armutta benim burnuma düştü rüyamda da burnum acıdı simdi de acıyor. Acaba bunun anlamı nedir

  4. Rüyamda geçmişe gittim ve oradan bir bayanla tanıştım böyle böyle olaylar oldu bunları “biliyor musun?” diye sordum ve ülkeyi ele geçirmek için darbe yaptım askerler ne dediysem yaptılar. Sonra armut önüme geldi kocaman yedim ama çekirdeği neredeyse armut kadar vardı. Kocaman çekirdeği gösterdim yanımdakine eksek çıkar mı diye. Çok büyük bir tane armut çekirdeğiydi. Uyandım sonra hanıma dönüp armut çekirdeğini ekeyim mi dedim. Çok büyük diyorum dedim. Neredeyse dayak içektim sabah sabah. Bu armut çekirdeği büyük olmasının sebebi ve kocaman armut ne anlama geliyor? Bulamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir