Rüyada Lav Görmek

Rüyasında yanardağdan akan lav gören kişi, büyük bir aşk macerası yaşayacak demektir. Ancak çok dikkatli olması gerekir.

Rüyada yanardağdan akan lav görmek , büyük bir aşk macerası yaşamak anlamındadır. Bu aşka çok dikkat etmeniz gerekir.

Yaklaşan büyük kısmettir. Güç, mevki, üstünlük, ün, onur olarak yükselmektir.

Rüyada bir yanardagin saçtigi lavlari görmek, büyük bir macera geçireceginize ve bir kimse ile tanisip sonunda onunla evleneceginize; eger evli iseniz, esinizle aranizda önemli bir mesele olacagina delalet eder. Atesin lav çikardigini görmek, bir sinirinizin açiga vurulacagina. bundan dolayi çok zor bir durumda kalacaginiza yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir yanardagin lavlar saçtigini görmek, bir macera île tanisacaginiz birisiyle evlenceginize isarettir. Atesin kivilcim ve lavlar saçtigini görmenizle, bir sirrinizin açiga çikacagi seklinde tabir edilir.

Rüyada yanardağdan akan lav görmek; Rüyayı görenin büyük bir aşk yaşayacağına, dikkatli olmadığı taktirde üzüleceğine işarettir.

Lav kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Lav Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda lavların içinde kendimi buluyordum. Lav üstüme doğru gelmeye başladı. Ben lavlardan kaçmaya başladım ama lav beni içine aldı ve ben şehadetimi getiriyordum sonra ölüyordum. Rüyamın anlamını söyler misiniz?

  2. Ben üç kez aynı rüyayı gördüm. Su içinde yüzerken birden arkamdan lav dalgası bana doğru geliyordu. Birinde kaçarken bir kayaya çarpıp lava yakalanmıştım, diğer ikisinde kaçmayı başarmıştım. Peki, bu neye işarettir?

  3. Kolay gelsin. Rüyamda bir eve giriyorum üç oda var birinin içinde 2 tane sepet var. İkisinde de birer tane gri parlak yılan diğer odada da aynı son odada 1 sepet 1 yılan ama yılan diğerlerinin 2 katı sonra beyaz uzun elbiseli içinde bir adam arkası dönük şekilde aynı arap elbiseleri gibi elbisesi var.Adam geliyor ve tek tek yılanları sepete sokuyor en büyük yılanı soktuktan sonra kendimi dışarıda buldum. Üşümüştüm kalktım eve gittim ve içerde 2 kişi vardı. Elinde silah var silahı adama yöneltip tetiği çekiyor ama patlamıyor. Sonra havaya yöneltip sıktığında patlıyor içerisi tamamen buzlu ve soğuk birden kendimi 2 metre kadar beton bir duvarın üstünde buluyorum. Karşımda dev bacalı tuğla fabrikalar var ve bir kız bisiklet sürerek yoldan giderken durdu ve şarkı söyleyerek bana gel dedi duvardan atladım bisikletin arkasına bindim kız hala şarkı söyleyerek bisikleti kaldırım taşlı yoldan sürerek ve şarkı söyleyerek devam etti. Sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir